Komentáre

Výukový program: starý luster transformovaný pomocou lana

Výukový program: starý luster transformovaný pomocou lana

Musíš sa priznať, že tento drevený luster je trochu taký ako tento strih s rufoletami, je čas na zmenu! Ale ak bude dobrý nožnicový úder stačiť na zatmenie druhého, prvý si bude vyžadovať trochu viac vynaliezavosti, aby sa prispôsobil svojmu času. Dnes sa naučíme, ako metamorfovať starý luster bavlneným lanom.

Materiál

- starý luster - trubica typu okamžitého lepidla typu Super Glue - asi 60 m bavlnenej šnúry s priemerom 2,5 mm - asi 60 m bavlnenej kordovej šnúry s priemerom 1,5 mm - nožnice alebo rezačka strihanie šnúry Rozpočet: približne 15 € Trvanie: 3 hodiny

Fázy

1. Začnite jedným z ramien lustru ovinutím šnúry okolo jej konca. Na tento účel položte bod lepidla hore, potom navíjajte kábel nadol a každé 2 až 3 centimetre pridajte bod lepidla. Používajte najtenší kábel a nezabudnite ho bezpečne dotiahnuť.

2. Potom pokračujte na celom ramene pomocou šnúry 2,5 mm. Postupujte podľa rovnakej metodiky nanášaním bodu lepidla každé 2 až 3 centimetre a dobre dotiahnite šnúru. Rezy na koncoch a pridajte bodku lepidla.

3. Postupujte rovnakým spôsobom na celom lustre.

Nakoniec

Váš luster teraz získal celú svoju mladosť a prijal oveľa modernejší morský štýl! Ak ho nechcete zavesiť, je to predmet, ktorý môže slúžiť aj ako dekorácia pri umiestnení na podlahu alebo na kus nábytku.