Ostatné

Nočné svetlo, najlepší priateľ vášho dieťaťa na noc

Nočné svetlo, najlepší priateľ vášho dieťaťa na noc

Ideálne na upokojenie detí, ktoré sa obávajú tmy alebo na krátke nočné výlety okolo domu, je nočné svetlo v škôlke určite stávka. Dokonca sa zmenil na rozkošný dekoratívny predmet, ktorý sprevádzal prvé kroky vášho maličkého v kráse. V nomádskej, mini alebo XL verzii je tu malý výber rozkošných nočných svetiel, ktoré budete chcieť pichnúť svojim deťom!

Vytvorte pre svoje dieťa upokojujúcu atmosféru pomocou nočných svetiel

Či už pre bábätká alebo väčšie, nočné svetlo je ideálna lampa na vytvorenie mäkká a teplá atmosféra čo uisťuje vaše dieťa a pomáha mu skrotiť čiernu, kúsok po kúsku. Je to ďalší zdroj svetla, ktorý sa umiestni na nočný stolík, pri vchode do spálne alebo sa zavesí priamo na vývod. Nízka intenzita nebráni spánku dieťaťa, ale sprevádza ho! Nočné svetlo je často veľmi hravé alebo poetické (zvieratá, oblaky, huby ...) a je tiež pekným dekoratívnym prvkom v spálni vašej mini. Sú tu aj nočné osvetlenie: * hudobné: so uspávkami, jemne zaspať; * karusely: ktoré v noci premietajú svetelné vzory na steny; * vybavené programátorom: automatické vypnutie podľa vášho výberu (10, 20, 30 alebo 60 minút).

Nočné svetlo, perfektné svetlo sprevádzajúce spánok vášho dieťaťa!

XS alebo XL nočné svetlo: na veľkosti nezáleží!

Či už v mini alebo maxi verzii, nové nočné svetlá sú svieže a pre vaše potešenie preberú izbu vášho dieťaťa. Pre batoľatá nočné svetlá XS sú perfektné, pretože rozptyľujú mäkké a jemné svetlo. Skvelý nápad na darček k narodeniu, nočné svetlo tiež umožňuje rodičom skontrolovať, či je všetko v poriadku. Pokiaľ ide o obrovské nočné svetlá , sú zvlášť vhodné pre staršie deti. Prakticky tiež vytvárajú pôvab detských izieb s ich pôvodnými tvarmi: obrovský králik, veľký oblak, zmrzlinový kužeľ alebo dokonca pekné jablko ... Ako bonus: obrovský oblúk sladkosti a nežnosti! Ak chcete získať vhodné osvetlenie pre svoje dieťa, neváhajte použiť okrem svojho nočného svetla aj nočné alebo halogénové žiarovky so stmievačom.

Dekor detskej izby prebudili praktické obrie nočné svetlá

Prenosné nočné svetlo na osvetlenie pohybu dieťaťa

Ak sa k vášmu háčiku zavesí najtradičnejšie nočné svetlo, je teraz k dispozícii aj v nomádskej verzii. Mobilný, umožňuje vášmu dieťaťu pohybovať sa v noci sám v dome bez rizika bezpečného pádu. Určite môžete zavesiť svetla pozdĺž trasy na chodbe na toaletu (napríklad!), Ale tieto správy mobilné nočné svetlá sú veľmi praktické a sprevádzajú dieťa všade. Ľahko sa drží v ruke, s držadlom alebo bez držadla, prinášajú skutočný bonus v noci.

Svietidlo pre nočné svietenie na krátke cesty v noci!

Keď je nočné svetlo ukryté v dekorácii!

Malý dekoratívny predmet, zdroj svetla môže byť integrovaný do kusu nábytku a pôsobiť ako nočné svetlo: svetelné girlandy alebo olovené pásy zarámovať poličku, čelo postele ... V obchodoch pre domácich majstrov môžete ľahko nájsť sady LED (bezpečné a hospodárne), pomocou ktorých môžete vytvárať všetky druhy tvarov a vytvoriť si vlastné nočné svetlo! Tiež veľká klasika, fosforeskujúce nálepky ktorí sa živia denným svetlom a v noci ich jemne vysielajú: pekná hviezdna obloha, malé ovce bežiace po stene ... Vyberte si ich podľa veku dieťaťa a témy interiéru. , ak ho máte! Ako ste pochopili, ideou je nainštalovať vaše dieťa do bezpečného prostredia, jemne osvetlené!

Nálepka: bezbolestné nočné svetlo na strane účtu za elektrinu