Tipy

Chcem posteľ s nebesami!

Chcem posteľ s nebesami!

Snívate o výnimočnom lôžku, vďaka ktorému budú vaše noci pozvaním na cestu? Nechajte sa lákať posteľou so štyrmi plagátmi. Moderný alebo klasický, so závesmi alebo bez nich, nie je potrebné, aby ste si ich osvojili! Déco.fr vám povie všetko, čo potrebujete vedieť, aby váš izba dal štýl.

Posteľ pre štyri izby do mojej spálne?

Ak existuje jeden dekoratívny kus nábytku, ktorý trpí predsudkami, ide o posteľ so štyrmi plagátmi. Rokokový štýl, vyhradený pre princezny, úspora miesta ... Ak vás všetky argumenty držia späť napriek vašej túžbe vrhnúť sa, buďte si istí, posteľ so štyrmi plagátmi je tiež predovšetkým dobrý nápad na vytvorenie vašej vlastnej spálne!

Triezvy, tento baldachýn prináša do miestnosti úľavu bez pridávania ďalších: milujeme to!

5 ozdobných tipov na ozdobenie spálne posteľou so štyrmi plagátmi

* Posteľ kabíny je ideálna na vytváranie priestorov vo vesmíre, aj v malej miestnosti, kde môže hrať úlohu pôvodného výklenku. * Ak máte priestrannú spálňu, odvážte sa umiestniť posteľ s nebesami do stredu miestnosti. Skvelý spôsob, ako usporiadať priestor postavením postele ako ústredného prvku vašej dekorácie. * Ak chcete zmeniť záclony a záclony, ozdobte posteľ so štyrmi plagátmi reťazcovými svetlami. Získate príjemné a originálne osvetlenie. * Môžete tiež veľmi dobre opustiť posteľ s nebesami bez akýchkoľvek ozdôb, pričom na stranu zvýrazňujete jej ultra grafickú štruktúru a všetko vo výške. * Pre posteľ s nebesami vyberte materiál, ktorý sa hodí k vášmu interiéru: surové drevo pre atmosféru chalupárskej chaty, exotické drevo pre ducha svadobnej cesty alebo dokonca patinovaný kov pre dizajnovú stranu podkrovia.

Zaspávame so zvukom vĺn pod svetelným závojom tejto postele s nebesami.

Video: Rush Hour 3 (Apríl 2020).