Užitočný

Aké posteľné prádlo v modrej miestnosti?

Aké posteľné prádlo v modrej miestnosti?

Pri renovácii svojej izby ste sa rozhodli pre modrú stenu. Dobrý nápad, modrá je jednou z hlavných farieb súčasnosti a v spálňach to funguje veľmi dobre. Teraz si položíte otázku na posteľnú bielizeň: žiadny problém, pomôžeme vám nájsť dokonalé farby, ktoré sa hodia k sebe.

Modrá spálňa a žltá posteľná bielizeň

Chcete osviežiť dekor do svojej modrej miestnosti? Prečo sa rozhodnúť pre žltú, ktorá bude dodávať energiu a prebudí vašu modrú. S takým združením vstanete každé ráno s úsmevom na tvári. Táto voľba atmosféry sa ukáže byť ideálna pre mladé dievča, ktoré vstúpi do sveta dospelých. Všetky odtiene žltej môžu fungovať, ale uprednostňujú modrú farbu pre vaše steny.

Trochu jarného vzduchu!

Modrá spálňa a oranžové posteľné prádlo

Ak ste si vybrali stlmený odtieň, ako je benzínová modrá, môžete si dovoliť opak s pomerne silnými farbami a nabitými výtlačkami. Vezmite prosím na vedomie, že mix bude fungovať iba v prípade, že posteľná bielizeň je jedinou silnou položkou vo vašej izbe. V opačnom prípade riskujete preťaženie. Je to dobré riešenie, keď neviete, ako si vybrať medzi mužskou alebo ženskou stranou, alebo keď sa diskutuje o rodičovskej miestnosti. Môžete tiež striedať farebný poťah na jar a leto a triezvyjší obal na ďalšie mesiace.

Farby oslavujú

Modrá spálňa a modrá posteľná bielizeň

Znie to zrejmé. Modré posteľné obliečky sú dobrou voľbou, ak sú steny spálne tiež modré. Výberom rôznych odtieňov modrej získate veľmi pokojnú a upokojujúcu atmosféru. Aby sme nezačali monochromaticky, kombinujeme všetko so sivou a bielou. Tieto farby sa dokonale doplnia, najmä ak je podlaha v spálni parkety. Tento druh kombinézy sa zmestí bez problémov do chlapcovej izby, ktorá sníva o dobrodružstvách.

Modrá miestnosť na snívanie o cestovaní a úteku.

Modrá spálňa a sivé posteľné prádlo

Keď uvažujete o modrej miestnosti, príde na myseľ prímorská atmosféra. V tomto prípade je zrejmé, že posteľ nastavená na modro-biele pruhy je vhodná, ale je to naozaj správna voľba? Ak tento motív stále funguje, môžete tiež modernizovať prímorskú spálňu s aktuálnejšími farbami. Zamyslite sa napríklad nad všetkými týmito odtieňmi, ktoré sú spojené s plážou. Piesková farba a štrková sivá pre vaše plachty dotiahnu vašu námornú atmosféru veľmi jemne. Zatvorte oči, budete počuť more!

Minerálna atmosféra pre túto modrú miestnosť.