Informácie

Aké batérie do kúpeľne?

Aké batérie do kúpeľne?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Termostatická batéria? Dažďová obloha? Vodopád kohútik? Výber správnej kúpeľňovej batérie nie je vždy jednoduchý ... Chcete vidieť jasnejšie spomedzi všetkých ponúk na trhu? Zhodnotíme otázky, ktoré sa pýtame, trendy a podrobnosti, aby sme vedeli, ako si vychutnať výhody vody v kúpeľni.

Kúpeľňové batérie: zmiešavač verzus batéria

Pri plánovaní novej kúpeľne alebo pri výmene starého kohútika vždy existuje otázka, či si niekto vyberie mixér alebo mixér? Na rozlíšenie rôznych druhov kohútikov sa na chvíľu zdržiavame v žargóne výrobcov kúpeľňových batérií. * Kúpeľňová batéria je klasický faucet vo včerajšku a (o niečo menej) kúpeľne. Teplota a prietok vody sa nastavujú pre každé použitie pomocou dvoch držadiel (často) identifikovaných modrou tabletou (studená voda) a červenou tabletou (horúca voda). * Kúpeľňová batéria je kohútik vybavený jednou pákou ovládanou zdola nahor a zľava doprava na nastavenie teploty a prietoku vody s väčšou alebo menšou presnosťou. * Termostatická kúpeľňová batéria presne riadi prietok a teplotu vody. Jeho dve rukoväte stupňov umožňujú využívať preddefinované nastavenia pre každé použitie. Termostatický zmiešavací ventil, ktorý je efektívny a ľahko použiteľný, je čoraz obľúbenejší.

Mixér naľavo, mixér napravo: medzi tým sa vaše srdce kýva?

Aký dizajn a čo končí pre kúpeľňové batérie?

Moderné, retro, rafinované alebo klasické ... kohútiky pozorne sledovali vývoj kúpeľňového nábytku, takže dnes vyhovuje všetkým štýlom kúpeľní a všetkým ergonomickým vlastnostiam umývadlá, umývadlá, vane, sprchy, bidety a umývadlá rúk. Či už sú minimalistické, dizajnové, moderné alebo okrúhle, vaše kúpeľňové batérie môžu byť impozantnými estetickými spojencami ... avšak za predpokladu, že sa dobre hodia k vášmu kúpeľňovému nábytku. Vysoko chrómový výtokový kohútik umiestnený na vyvýšenej nádrži je ideálny na odhaľovanie DNA najvýraznejších kúpeľní. Pre rybník s Zen a prírodnou atmosférou sú ideálne vodovodné batérie alebo drevené sprchové stĺpy. Snívate o ročnej kúpeľni? Vyberte a kohútik v retro dizajne , s držadlami v tvare kríža a povrchovou úpravou zo zlata alebo medi.

Mixér s retro kúzlom v kúpeľni s veľmi jemnými tónmi.

Batérie správnej veľkosti do kúpeľne

Výber kúpeľňových batérií závisí aj od formátu a veľkosti vašej izby a od použitia kohútikov. Vyberte si správne umývadlový kohútik , je napríklad potrebné vziať do úvahy výšku hubice a hĺbku kohútika. Ak si chcete umyť ruky, zuby (alebo dokonca vlasy) a ľahko naplniť vedro, ktoré sa má umyť rukou, odporúča sa vysoký výtokový kohútik. Pre miniatúrne umývadlo rúk: umiestnite vodovodný kohútik s nízkym alebo stredným výtokom. Batéria so sprchou alebo vaňou nebude mať rovnaké použitie. Niekedy budete musieť nainštalovať ručnú sprchu do vane alebo pripevniť hornú sprchu na stenu alebo strop. Pokiaľ sa nerozhodnete pre sprchový stĺp na hydroterapiu? Atmosféra hodná kúpeľov so 100% zárukou!

Skontrolujte výšku výtoku, aby ste si umyli ruky bez zaplavenia miestnosti!

Kvalita a technológia faucetov

Ak je nákup kúpeľňových batérií často motivovaný funkčnosťou, dizajnom, praktickosťou a povrchovou úpravou, nemalo by sa stratiť zo zreteľa kritérium kvality ... s rizikom zmeny vášho vybavenie rýchlejšie, ako sa očakávalo. Zárukou kvalitných materiálov je odolnosť proti opotrebeniu, utesnenie, životnosť, úroveň povrchovej úpravy, záručná doba (5 alebo 10 rokov) a certifikácia NF. Výber kohútikov v kúpeľni spĺňa viac ako kedykoľvek predtým ekologické kritériá ... To nie je zanedbateľné, ak viete, že priemerný prietok kohútika je asi 12 litrov za minútu. Aby ste znížili tento údaj a spotrebovali menej vody: sú uvedené prerušovače prúdu, prevzdušňovač, šetrič vody a termostatický miešač! Inovácie v oblasti kovania nakoniec prechádzajú z bočného masážneho tryskového systému na digitálnu technológiu. Hmatové mixéry, integrácia svetelných, zvukových a parných modulov sú jadrom najnovších inovácií ... k radosti milovníkov hudby, špičkových fanúšikov a kúpeľných nadšencov.