Tipy

Ako založiť herňu?

Ako založiť herňu?

Herňa je bezpochyby obľúbená miestnosť pre deti. Hory hračiek, stolových hier, detských ihrísk, zbierky kníh, múdreho úložného priestoru a ďalšieho príslušenstva ... aj keď nemáte veľa miesta, poskytneme vám všetky tipy na dekoráciu, aby ste si vytvorili vysnívanú herňu. Buďte pripravení usporiadať všetko tak, aby vaši najmenší mohli žiť svoje najdivokejšie dobrodružstvá ... bezpečne!

Rozložte herňu a vytvorte priestor

Nemáte veľa priestoru venovaného herni? Neprepadajte panike. Po dokončení rekreácie sa rozhodnite pre funkčný a zábavný skladovací nábytok, ktorý maskuje hračky všetkých najmenších. Jeden si myslí napríklad o polstrovaných krabiciach na hračky, malých skrinkách (ktoré sa dajú stohovať) alebo košov uložených v policiach. Môžete sa tiež rozhodnúť pre skladacie stoličky a stoly. Môžete tak optimalizovať priestor bez toho, aby ste výzdobu odložili. Potvrdzujeme.

Optimalizujte priestor v herni farebným a vhodným úložným nábytkom.

Rozhodnite sa pre mäkký potlačený koberec

Mäkké koberce sú príjemné nielen pre dekoráciu herne, ale rozvíjajú aj fantáziu vašich detí, ak si vyberiete tú, ktorá je zábavná: koberce pre hopscotch, koberce pre autá, puzzle mat stavať a dekonštruovať! Umiestnite koberec do stredu miestnosti a neváhajte položiť niekoľko malých motýľových kobercov rôznych tvarov a vzorov. Vaše deti to budú milovať! Nehovoriac o tom, že môže zabrániť aj malým zraneniam v prípade pádu.

Ako v tomto prípade kontrast s mäkkými potlačenými kobercami a hopscotch dotvára tento dekor.

Zhromažďujeme dekoratívne vaky a vankúše

Čo sa týka dekoratívnych doplnkov, budete musieť hádzať seba do herne plnej života na potlačených vankúšoch a farebných obaloch. Vyberte si rôzne veľkosti a materiály a vytvorte príjemné útulné kokón pre vaše deti a zábavné prostredie pre zábavu. Všeobecná bitka!

Rovnako ako tu vytvorte útulný malý kokón s prikrývkami, vankúšmi a inými beanbagmi, aby sa vaše deti mohli pohodlne skrútiť, keď ubehne čas na čítanie.

Hráme sa s plnenými zvieratami pre deti

Takže áno, výber nábytku je v herni viac ako dôležitý, ale nezabudnite dať hračky do stredu dekorácie miestnosti pre hravú a originálnu atmosféru. A aby vaše deti boli vždy obklopené ich milými priateľmi! Napríklad plyšové fľaše XXL, ale tiež plyšové hračky pre dizajnérov, spôsobia v miestnosti pocit a budú vzácnymi spojencami pri rozprávaní príbehov.

Zahrňte plyšové hračky pre svojich najmenších a pridajte originalitu výzdobe herne. Výsledok: pekná extra animácia.

Rozjasnite steny hernej miestnosti

Ak chcete dať všetku dynamiku, ktorú si herňa zaslúži, bavte sa s výzdobou stien. Tu je dovolené všetko. Dekoratívna lepiaca páska, ozdobné rámy, nálepky, bridlicové farby, tlačené tapety ... Nechajte hovoriť tvorivosť dospelých a detí.

Docela trompe l'oeil s týmto kontrastom medzi tapetou automobilu a hračkami na poličke.

Farby, ešte viac farieb

Od podlahy po strop vrátane nábytku je herňa ideálnou miestnosťou na miešanie jasných farieb. Zmiešajte výtlačky a farebné palety tak, aby ste získali šialený dekor, ktorý pobaví deti. Pomyslite tiež na pekné farebné nočné svetlá v tvare kvetov alebo zvierat, ktoré do miestnosti dodajú príjemnú atmosféru.

Nič lepšie ako pekné zmesi jasných farieb na vytvorenie herne plnej života!

Video: Clash of Clans CZ: Jak si vytvořit nový herní účet + jak přepínat vesnice (August 2020).