Ostatné

Zvieracie vankúše pre módny štýl

Zvieracie vankúše pre módny štýl

Vankúše divých zvierat: jeden koncept, 1001 možností!Ak chcete dať malú postavu a malú stránku divoký na výzdobu vášho interiéru bez toho, aby ste šli na vypchaté zvieratá alebo trofejné zvieracie hlavy, zahrajte si ich jemne a rozhodnite sa pre ne zvieracie vankúše ! z originálne vankúše a divoko trendy, ktoré môžu mať mnoho podôb, napríklad:

  • Cvankúše s potlačou zvierat alebo klasické zvieracie hlavy: sliepka, králik, mačka, pes, lev, páv, domáce alebo divé zvieratá, zvieratá z Afriky, Ázie, Ameriky ... Pristávajú na pohovke a okamžite dávajú miestnosť a malá strana sa jemne posunula.
  • vankúše s potlačou "kožušina" : ak sa vám páči vzor zebra, leoparda, tigra alebo dokonca panteru, ale nepotrebujete vankúš, ktorý by reprezentoval toto zviera ako celok, môžete si úplne vybrať vankúš potlačený kožušinou, jemnejší, ale rovnako štýlové!
  • zvieracie vankúše pre zábavu: pes s monoklom a cigaru, mačka so slnečnými okuliarmi, králik oblečený ako dandy, dromedár, ktorý nosí motýlik, krava, ktorá vytvára bublinu žuvačky ... dizajnérom nechýba fantázia, pokiaľ ide o predstaviť naše obľúbené zvieratá v zábavných pózach a nezvyčajných kontextoch. Ak chcete priniesť dotyk Pep v miestnosti, je to ideálne!
     

Zvieracie vankúše do všetkých atmosférČo je v pohode vankúše pre motívy zvieratje to, že okrem toho, že sú originálne a vtipné, požičiavajú sa do všetkých možných atmosfér. Aby ste dotiahli eleganciu krajiny do svojho interiéru, uprednostnite vankúše so vzormi zajacov, bažantov, sliepok alebo kačíc, ktoré evokujú krajinu a / alebo poľovačku.

Ak ste vyzdobili svoju obývaciu izbu v mierne etnickom vesmíre, pár vankúše s potlačou plavá zlepší exotickú a divokú stránku vašej obývačky. Levy, opice, tigre, žirafy, byvoly ... ideálne pre pocit dezorientácie pri nízkych nákladoch a verenie, že ste sa pustili do skutočného safari!
Ale ak si len chcete do svojho interiéru pridať nádych originality bez vytvorenia osobitnej atmosféry, vankúše s „klasickými“ potlačami mačiek, psov, pandy alebo vtákov dokonale zvládnu prácu!

Pokiaľ ide o materiály, tu je opäť niečo pre každého: veľmi mäkké umelé kožušiny, zamatové alebo látkové poťahy, výšivky, vlna ... budete na výber rozmaznaní! Rovnaké pre tvary s obdĺžnikovými, štvorcovými, okrúhlymi, vajcovými alebo úplne zakázanými zvieracími vankúšmi: všetky chute sú povolené!
 

Zvieracie vankúše na dôkladné hranie hryPosledná možnosť - skôr určená do detských alebo dojčenských izieb, ale nielen! - ak máte radi vankúše a zvieratá: vyberte vankúše, na ktorých nie sú potlače zvierat alebo zvierat, ale doplnky, ktoré zahŕňajú úplne v tvare zvieraťa!

V „mäkkej“ verzii pre detskú izbu s mäkkým slonom, mačkou, psom, pandou alebo medvedím vankúšom, ktorý možno použiť ako vankúš alebo pokrývku ... Ale tiež v zábavnejšej verzii na ozdobenie obývacej izby alebo spálne. dospelý s originálne vankúše v tvare krokodíla, medveďa grizzlyho, vtipnej mačky alebo čohokoľvek! Najťažšou časťou bude opäť výber zo stoviek rôznych existujúcich modelov.