Tipy

Dom pri správnej teplote s LPC (odborníci na kúrenie)

Dom pri správnej teplote s LPC (odborníci na kúrenie)


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nadšená podnikateľka pani Brun nedávno vytvorila spoločnosť LPC (odborníci na kúrenie), spoločnosť s označením RGE, ktorá inštaluje plynové kotly a kachle na drevo v Paríži a jeho regióne. Ako si však vybrať medzi nimi?

Rodinný podnik

Michel Brun, ktorý v roku 2016 založil jeho matka, vstúpil do spoločnosti v roku 2017, ale nezačal s povolaním, technikom odbornej prípravy, bol zapojený do odvetvia vykurovania už od veľmi mladého veku, pretože jeho rodičia riadili podobnú spoločnosť pre nad 20 rokov. Dnes, v čele tímu 5 ľudí, má Michel Brun v úmysle rýchlo sa rozvíjať, pričom si zachováva rodinnú stránku LPC.

Ďalší postup od A po Z

Jedna zo silných stránok jeho podnikania? Okrem konkurenčných cien za predávané služby a zariadenia (zľavy až 40%) sa LPC líši od svojich konkurentov tým, že ponúka monitorovanie kvality A až Z. Od personalizovaných kotácií až po údržbu zariadení vrátane inštalácie a uvedenia kotlov alebo pecí do prevádzky sa tím spoločnosti Michel Brun postará o všetky operácie. Toto je skutočná pridaná hodnota, pretože nie všetky spoločnosti v tomto odvetví ponúkajú údržbu kotlov a kominárske práce. „Máme tieto obchodné zručnosti interne a my sme viac pozorní pri inštalácii zariadení, ktoré potom budeme musieť riadiť ich údržbu,“ vysvetľuje manažér.

Počúvanie zákazníkov

Ďalšou výhodou týchto odborníkov v oblasti kúrenia: ponúka služby šité na mieru. „Počúvame našich zákazníkov. Počas online cenovej ponuky sa prispôsobujeme a prispôsobujeme ich potrebám, ubytovaniu a ich rozpočtu.“ Úloha poradenstva a odborných znalostí, ktorá rozširuje blog spoločnosti LPC o chytré články o plynových kotloch, ako aj o kachľoch na drevo, ktoré dnes majú vo svojich plachtách vietor. Aby ste sa uistili, že ste sa rozhodli správne!

kontakt: LPC (The Heating Professionals), 3 bis rue de Bretagne, 92140 Clamart Webová stránka: www.chauffage-lpc.fr Ďalšie informácie na: www.chauffage-lpc.fr/inserts-poeles-bois/poeles-bois- granuleKomentáre:

 1. Yao

  Nie dobré!

 2. Mikataur

  the Definitive answer, it's funny ...

 3. Mareo

  Domnievam sa, že nemáš pravdu. Napíš mi v PM.

 4. Oighrig

  Same, infinitely

 5. Agastya

  Správna odpoveď

 6. Osmar

  výborná fráza

 7. Gardara

  the Incomparable subject, it is interesting to me :)Napíšte správu