Informácie

5 dekoratívnych predmetov pre vaše mačky, ktoré si môžete sami vyrobiť

5 dekoratívnych predmetov pre vaše mačky, ktoré si môžete sami vyrobiť

Ste úplne gaga svojej mačky a chcete ju naplniť šťastím? Ručne vyrábané výtvory! Okrem úspory peňazí sú mačky pre domácich majstrov často estetickejšie ako komerčne dostupné doplnky. Hry, škrabance, koše a chaty, mačky a misky ... Objavte všetky naše nápady na ozdobné predmety pre mačky, aby ste sa urobili sami!

1. Poškrabávací stĺpik na uvoľnenie pary:© Skoro robí to perfektné Nie je žiadnym tajomstvom, že si mačky musia robiť svoje stopy, zvlášť keď žijú v interiéri! Stieracie škrabadlo je preto nevyhnutné pre ich blaho! To je dobré, nie je nič jednoduchšie ako si vytvoriť seba, škrabku hodnú mena. Zabudnite na kartónové modely, ktoré kupujeme v obchodoch, a predstavte si odolný a estetický poškriabaný príspevok! Najjednoduchšie je použiť drevenú dosku a zabaliť ju sisalovým lanom, ako je uvedené v DIY (v angličtine) z blogu „Skoro robí dokonalý“. Môžete si však tiež predstaviť škrabku pešo a farebne tak, ako si ju predstavil bloger „A Beautiful Mess“, alebo ju dokonca integrovať do kusu nábytku, ako je výtvor podpísaný We Are Scout!

2. Kôš na leňošenie:© sme pletařky Tak ako mnoho majiteľov mačiek, aj vy chcete rozmaznávať svoju malú mačku tým, že mu ponúknete košík, v ktorom sa môže zviazať. Opäť je ľahké zašpiniť si ruky! Milujeme kokónovú verziu háčkovaného koša s nápisom „Sme pletené vzory“. Je potrebné povedať, že tento útulný kôš by nás prinútil mať to isté! Pretože okrem toho, že je pohodlný, dodáva útulne vzhľad interiéru miestnosti, v ktorej sa nachádza. Ďalšie praktické a estetické riešenia: drevená mačka a miniatúrna teepee! Niet pochýb, že s týmito výtvormi vašej mačke nebude chýbať štýl!

3. Hračka pre zábavu:© Moukita Často sa hovorí, že mačka sa baví s ničím. Lopta vyrobená z hliníka, kartónu alebo povrázku stačí na to, aby sa vaša mačka zapálila. Pretože sa oplatí stáť za to, ako pre neho vytvoriť ešte hravejšie hračky? Stimulujte jeho loveckého ducha tým, že mu ponúknete hračku v tvare myši! Rovnakým spôsobom ako bloger „Moukita“ môžete použiť plsť, preferovaný materiál pre mačky. Zaoberáme sa aj výrobou „Prodigal Pieces“, ktorého tvorkyňa si predstavovala rozkošné mačky pre mačky v tvare zeleniny, v ktorej skĺzla poňatie. Geniálny nápad naplniť svojho štvornohého priateľa!

4. Mačka na lezenie:© Brittany Goldwyn Naučíme vás nič, mačky musia cvičiť, aby sa udržali vo forme. Vonku sú to vynikajúci akrobati, ale v interiéri sa môžu rýchlo nudiť, ak nemajú lezecký priestor. Preto je mačací strom taký dôležitý! Ale buďme úprimní, okrem predraženia nie sú modely predávané v supermarketoch vždy veľmi estetické. Nevadí, nič vám nebráni v tom, aby ste si predstavili atraktívnejší vzhľad. Najmä preto, že nie je nedostatok riešení ... Medzi našimi obľúbenými objavte návody blogov „ekofarbené“ a „By Brittany Goldwyn“ o tom, ako vyrobiť mačací strom z nábytku. A pre tých, ktorí majú živú fantáziu, si môžete pomocou nástenných políc predstaviť akrobatický kurz!

5. Miska na doplňovanie paliva:© Robím to sám Po hrách a parníkoch, košoch a domoch je čas na misky pre ručne vyrábané mačky! Pre trendy jedálenský kút sme našli rozkošný kutil! Práve vytvorenie blogu „I Do It Myself“ si predstavovalo podporu posla v tvare mačiek. Výhodou tohto tutoriálu? Môžete si predstaviť požadované tvary a odmietnuť ich, ako uznáte za vhodné. Nakoniec je tu spôsob, ako si spríjemniť čas na občerstvenie! Cieľom je vytvoriť krabicu na stimuláciu neurónov mačiek. Rovnako ako blog „Chatterie Nekobaa“ postačí nainštalovať do krabice na topánky množstvo lepenkových valčekov. Dajte do roliek nejaké granule a všetko, čo musíte urobiť, je nechať mačku minúť paru ...