Tipy

Indická váza

Indická váza

Zariadenie

- 1 fľaša vína alebo priesvitná pomarančová šťava - 1 krájač fliaš - Námorný brúsny papier - 1 značka - Pauzovací papier - 1 látka - 1 tuba striebornej farby Cerne-reliéf

Realizácie

15 'Rezanie fľaše

Odrežte fľašu a umyte ju. Ponechajte spodnú časť a rez rozkrojte brúsnym námorným materiálom.

10 'Rozmnožovanie motívu

Reprodukujte so značkou pomocou pauzovacieho papiera vo formáte pdf: 277644 a vložte model do narezanej fľaše. Držte posledný vložením látky do nádoby na zaistenie zariadenia.

35 'Dekorácia

So striebornou trubicou Cerne-reliéf sledujte všetky línie modelu a dávajte pozor, aby ste si prsty nestierali na mokrú farbu, aby nedošlo k poškodeniu vzoru. Nechajte to zaschnúť.

Varianta

Vázu môžete zafarbiť naliatím malej modrej Vitréa 160, keď je Cerne reliéf suchý. Maľujte kvetiny inou farbou, ako je farba pozadia, a nechajte rezervy vnútri nádoby lepiacim papierom, ktorý ste použili pred tónovaním vázy. Táto technika predĺži čas potrebný na dokončenie, ale nezvýši vašu prácu.

Rada

Použite nádobu, ktorá sa používa na sterilizáciu konzerv, odobratím skleneného krytu, kovovej časti a gumy: vyhnete sa tak kroku spočívajúcemu v odrezaní fľaše.20 dekorácií na skle © éditions Flammarion, 2003 Naše praktické videá kvetinové aranžmány