Komentáre

Výukový program: vytvorte prispôsobený rám recykláciou farebných ceruziek

Výukový program: vytvorte prispôsobený rám recykláciou farebných ceruziek

Hľadáte originálny nápad pre domácich majstrov? Toto by sa vám malo páčiť! Okrem recyklácie vašich farebných ceruziek bude tento denný tutoriál ideálny aj na úpravu dverí detskej izby. Dnes sa chystáme vyrobiť personalizovaný rám recykláciou farebných ceruziek.

Materiál

- trubica lepidla; - farebné ceruzky; - strúhadlo na ceruzky; - rám; - papier na spodnú časť rámu.

Rozpočet: 10 eur Trvanie: 30 minút

Fázy

1. Začnite odstránením spodnej časti rámu a odrežte kus papiera so správnymi rozmermi. Potom nakreslite požadované písmeno alebo vzor. Malý tip, ak chcete špeciálne písmo, vytlačte veľké písmeno a nájdite ho na papieri.

2. Akonáhle bol list nakreslený, všetko, čo musíte urobiť, je naostriť pastelky a nalepiť ich jeden po druhom podľa obrysu listu.

3. Pokračujte striedaním polohy, veľkosti a farby ceruziek.

4. Ak potrebujete rezať ceruzky, pomocou noža alebo remeselníckeho noža urobte čistý rez.

5. Nechajte schnúť desať minút a potom vložte svoju tvorbu do rámu.

Nakoniec

A teraz stačí zavesiť rám. V myšlienke to môže tiež urobiť pekný darček k narodeninám alebo pri inej príležitosti, už som ponúkol dobrú desiatku (do tej miery, že už nemám farebnú ceruzku doma)! Ďalším krokom môže byť vytvorenie triptychu, nasledovanie!

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich pekných snímok cez našu stránku na Facebooku a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!