Ostatné

Naše tipy na hľadanie domova vašich snov!

Naše tipy na hľadanie domova vašich snov!

Nájdenie domu svojich snov nie je ľahké! Budete musieť byť trpezliví a pozerať sa na všetky príležitosti. Aké sú kritériá, ktoré povedú váš výskum? Ako nájsť vzácnu perlu pri rešpektovaní vašich rozpočtových obmedzení? Naša rada bude užitočná pri hľadaní ideálneho domu!

Hlavné kritérium vášho ideálneho domu!

Vytvorenie nekonečného zoznamu kritérií je najlepším spôsobom, ako nikdy nájsť domov svojich snov! Nechcete, aby váš výskum vyzeral ako prekážkový kurz? Stanovte si prioritný cieľ, ktorý povedie všetky vaše vyšetrovania! Najtradičnejšie hlavné kritériá sa týkajú miesta (nie je potrebné navštíviť dom mimo vášho obvodu ... aspoň spočiatku!) A povrchu alebo počtu spální. Modré reťazce však dokážu urobiť z kuchyne hlavný obytný priestor, zatiaľ čo milovníci hudby budú kládať dôraz na zvukovú izoláciu priestorov. Pokiaľ ide o milovníkov pravosti, budú predovšetkým hľadať oplatky starej budovy. Pochopíte, že prioritné kritérium je špecifické pre každé! A okolo tohto prvku sa bude otáčať vyhľadávanie vašej nehnuteľnosti.

Pre niektorých je exteriér neobchodovateľným kritériom!

Nastavte realistický doplnok, aby ste našli svoj domov

Realitní agenti sú niekedy znepokojení zistením, že rozpočet stanovený ich klientmi nie je v súlade s ich kritériami vyhľadávania. Ak máte 200 000 EUR, nemusíte zacieľovať na haussmannovský T4 v srdci Maraisu! Vytvorenie rozpočtu v súlade s realitou trhu je preto prvým krokom v úspešnom hľadaní. Na dosiahnutie tohto cieľa choďte po realitných kanceláriách a špecifikujte presný charakter vášho projektu. Po informovaní o cenách účtovaných predajcami sa uistite, že vaša banka vás bude podporovať vo vašom prístupe. Ste pripravení hľadať dom vašich snov !

Pri každej návšteve vezmite do úvahy prácu, ktorá sa má vykonať. Neváhajte a získajte ponuky!

Ako vidíš svoju budúcnosť?

To je otázka, na ktorú sa často opúšťame pred tým, ako ju kúpime. A predsa je to zásadné! investície do nehnuteľností sa predpokladá v strednodobom alebo dlhodobom horizonte. Musíte sa preto premietnuť do budúcnosti a stanoviť kritériá pre váš súčasný výskum. Napríklad mladý pár bez detí musí brať do úvahy možnosť rodiny v nasledujúcich rokoch rásť. Niekoľko ďalších metrov štvorcových nebude príliš veľa! Ak si chcete vybrať dom svojich snov, viete, ako predvídať ...

Dnes už nemusíte potrebovať detskú izbu. Ale zajtra?

Koľko priestoru pre váš budúci domov?

Všetci potenciálni kupujúci čelia rovnakej dileme: mali by sme sa zamerať oblasť obydlia alebo jeho umiestnenie? Skutočne, v najpopulárnejších oblastiach, ceny za meter štvorcový prudko stúpajú, čo niekedy znemožňuje vlastníctvo domu. Ak to vaša profesionálna a rodinná situácia umožňuje, neváhajte sa vzdialiť od mestských centier. Dohodnutím sa na bývaní na okraji miest budete mať úžitok aj z atraktívnych nákupných cien. dom vašich snov môže vyhrať ďalšiu mincu!

Záhrada je často platená za cenu, že je ďaleko od centra mesta!

Diela, skutočný prínos pre vytvorenie vášho vysnívaného domu!

Neobľakajte sa, ak navštívite ubytovanie, ktorého obnova si vyžaduje prácu! Kúpa tohto typu je lacnejšia a umožňuje vám dosiahnuť veľké úspory za predpokladu, že zvládnete obmedzenia spojené so správou stránok. Ďalšia významná výhoda: svoje budúce ubytovanie si môžete prispôsobiť podľa svojho vkusu! V závislosti od rozsahu práce sa obráťte na architekta, ktorý vám pomôže s realizáciou vášho projektu. Od vypracovania plánov po dokončovacie práce , uvidíte dom svojich snov vyrastať pred vašimi očami!

Nákup v starej vyžaduje často občerstvenie!

Prostredie okolo vášho domu: rozhodujúce kritérium!

Pri hľadaní ideálneho domu nezabudnite mať záujem o bezprostredné prostredie vášho domova budúce bývanie , Aké infraštruktúry sú v okolí? Je diaľnica alebo hlavné cesty ľahko dostupné? Sú v blízkosti obchody? Trpí okolie hlukom? Odpovede na tieto otázky sú dôležité, pretože podmieňujú vaše pohodlie v každodennom živote. Lepšie o tom premýšľajte od začiatku vášho výskumu, aby ste sa v ňom nemýlili výber domu vašich snov !

Dajte si pozor na znečistenie hlukom: mohli by z toho sen urobiť nočnú moru!

Video: Zdeno z Popradu 3. Slovenské a české hity (Septembra 2020).