Tipy

Profesionálne varenie s radom KITCHENminis® od WMF

Profesionálne varenie s radom KITCHENminis® od WMF

Pozor novinka! WMF, špecialista na kuchynské spotrebiče pre profesionálov, uvádza na trh prvý rad určený pre jednotlivcov. Príležitosť konečne mať všetky prostriedky na varenie ako profesionál! Špecifickosť tohto riadku? Špičkové zariadenia so zníženou veľkosťou, pre maximálnu účinnosť a minimálny priestor vo vašich skriniach.

WMF, značka napredujúca

Možno ste oboznámení so značkou, ktorá ako prvá získala povesť profesionálov v kuchyni. Jeho ambície sú teraz otvorené pre jednotlivcov tým, že ponúkajú malé, elegantné a dizajnové domáce spotrebiče, inovatívne a prekvapujúce.

Základný rozsah

Zbierka KITCHENminis® zahŕňa rýchlovarnú kanvicu, kávovar moka, kávovar, kávovar, mixér, hriankovač, sporák na vajcia, raclette / gril, elektrický mandolín a naparovačku. Stručne povedané, kompletný sortiment určený pre amatérskych gurmánov. Tým, že WMF ponúka malé, funkčné, efektívne, ale predovšetkým prístupné zariadenia (od 59,99 do 139,99 EUR), sa zameriava na veľmi špecifickú klientelu: ašpirujúce kuchári žijúce v mestských oblastiach v skromnom biotope (žijúci sami alebo do troch ľudí). Zbierka KITCHENminis® je zameraná na aktívneho a zaneprázdneného labužníka, ktorý nemá čas ani miesto na ukladanie a používanie sofistikovaného alebo impozantného vybavenia. Preto sa predpokladá, že zariadenia rady sú diskrétne a príjemné pre oči, ako napríklad parník alebo hriankovač, ktorý môže zostať na pracovnom povrchu bez rušenia.