+
Komentáre

Šatňa: Šaty usporiadam podľa vzhľadu

Šatňa: Šaty usporiadam podľa vzhľadu

Posvätné miesto, kde to všetko začína, je šatňa nevyhnutnosťou pre každý začiatok dňa. Oblečenie sa tam inštaluje podľa našej starostlivosti, aby sme vytvorili zajtrajšie oblečenie. Redakčný personál vám dáva originálne a praktické tipy na usporiadanie vašej šatne: Vytváranie vzhľadov vám pomôže odložiť oblečenie ako v značke pripravenej na nosenie a už neopúšťať svoje obľúbené kúsky!

Prečo si prezliekaš šaty do šatníka?

Nech ten, kto nikdy nezabudol na tričko v spodnej časti zásuvky, na mňa hodí prvý vešiak! Tento problém je rovnaký pre všetkých: muž alebo žena, deň čo deň máme tendenciu nosiť rovnaké oblečenie a radšej opustíme niekoľko nákupov, ktoré sú pre nedostatok inšpirácie trochu neobvyklé. Ľahkosť je tiež často v jednotlivých kusoch vášho šatníka, ktoré sa nemusia nikdy nosiť. Nezáleží na tom, úložisko vyzerá ako symbol „pripravený na nosenie“ je zábavné a užitočné riešenie, ktoré vám umožňuje otriasať zvyky oblečenia a triediť a navrhovať ďalšie nákupy odlišným spôsobom - redefinovaním obsahu skriňa, tiež nanovo definujeme naše potreby. Tento proces je viac ako príbeh o skladovaní, je to jednoduchý spôsob, ako venovať pozornosť každému odevu a dať mu druhý vietor.

Vytvárame vzhľad pre každú príležitosť: oblečenie hovorí našej nálade! (Zdroj)

Usporiadajte si oblečenie podľa vzhľadu: ako to urobím?

- Zanechávam silný kus: pekné šaty, funkčný sveter alebo nohavice, ktoré sa mi obzvlášť páčia. Táto figúrka sa stáva strednou osou stojanu a okolo nej vytváram svoje prvé siluety. - Definujem usmernenie: Dominantná farba sa použije ako základ na zostavenie mojej súpravy odevov. Je to jednoducho otázka, ako vytvoriť koherentné siluety. Zostavujeme textil na základe pevnej alebo dvojfarebnej škály. Ak začnem s nohavicami, budem sa vyvíjať zahrnutím vrchu, oka, bundy, až kým sa nevytvorí úplná silueta. Keď sa kúsky nášho šatníka spoja pod naše ruky, aby vytvorili siluetu, preložia našu náladu, našu túžbu, náš stav mysle.

Doplnky sa hodia na vzhľad, aby sme doplnili naše oblečenie. (Zdroj) - integrujem svoje jedinečné figúrky: Keď je naša základňa definovaná, môžeme integrovať ďalšie prepracovanejšie kúsky, aby sme zahrnuli do jemných vzorov a hier z rôznych materiálov. Tu sa znova pozrieme na to, ako môžeme nosiť určité oblečenie. Posledná sukňa kúpená u obľúbeného je teraz ľahko skrotená zasahovaním do súvislej série textílií.

Vytvorením vzhľadu zvýrazníte svoje obľúbené kúsky! (Zdroj)


Video: Dámska šatňa v DAB v Nitre - TV Central (Január 2021).