Užitočný

Krajina 2000

Krajina 2000

Hľadáte kvalitného poskytovateľa služieb pre terénne práce? Paysages 2000 sa stará o všetko! V roku 2000, vo veku iba 22 rokov, založil Luc Mugnier spoločnosť Paysages 2000 v Chalon-sur-Saône. Dnes spoločnosť využíva svoje know-how jednotlivcom, odborníkom a komunitám a vďaka kvalitným službám a tímu nadšencov si získala vynikajúcu reputáciu. Luc Mugnier, ktorý je sľubom serióznosti a dokonalosti, zastáva aj funkciu odborového predsedu UNEP v Saône et Loire, odboru krajinných spoločností.

Ručne šitá záhrada

„Nikdy nič neukladáme,“ vysvetľuje Luc, „skutočne chceme, aby projekty našich klientov boli ako oni, úplne prispôsobené!“ Po prvom stretnutí, ktoré sa systematicky koná so zákazníkmi, aby sa správne identifikovali ich potreby, spoločnosť odovzdá vlastníkom krajinovú infografiku vytvorenú jej internou projekčnou kanceláriou, ktorá im umožní lepšie projektovať sami. „Už žiadne starosti! Vďaka 3D modelovaniu zákazníci skutočne vedia, kam idú,“ hovorí Luc. Či už snívate o poetickej, skôr naturalistickej záhrade, modernej záhrade s užšími líniami alebo o vynikajúcej drevenej terase s výhľadom na bazén, Paysages 2000 navrhuje rovnako ako vy aj ručne šité priestory.

Ekologicky zodpovedný prístup

V reakcii na špecifické požiadavky niektorých zákazníkov spoločnosť prijala prístup, ktorý rešpektuje životné prostredie. V rámci svojich služieb spoločnosť Paysages 2000 uprednostňuje ekologické materiály a prírodnú vegetáciu, aby rešpektovala ekosystém každej záhrady, a snaží sa zhodnocovať svoj zelený odpad. Spoločnosť tiež ovláda hydromulčovanie, techniku, ktorá umožňuje vegetáciu chudobných alebo piesčitých pôd pri nižších nákladoch a bez pesticídov.

Dlhodobé monitorovanie

Konečne máte záhradu svojich snov, ale nanešťastie nemáte dostatok času na to, aby ste sa o ňu postarali? Nevadí, program Paysages 2000 sa stará o všetko a ponúka ultrareaktívnu zákaznícku podporu, ako aj servis údržby malých cibule (orezávanie živých plotov, prerezávanie, odburinenie ...). Spoločnosť zaviedla veľmi inovatívny koncept prepojených záhrad najmä s diaľkovo ovládanou robotickou kosačkou na trávu, ktorá sa stará o údržbu vášho trávnika. Takže toto kosenie už nie je fuška!

kontakt: Paysages 2000, rue du 19 Mars 1962, Z.A-RN 6, 71240 Varennes le Grand Téléphone: 03 85 44 77 48 Stránka: paysage2000.com

Video: The Ethnic Serbs Wanting To Return Home To Croatia 2000 (Smieť 2020).