Ostatné

Výukový program: urobte garáž pre miniatúrne autá

Výukový program: urobte garáž pre miniatúrne autáWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak existuje jedna hračka, ktorú deti rovnako oceňujú ako dospelí, sú to automobilové miniatúry! Či už ide o repliky luxusných automobilov alebo hasičských vozidiel, všetci sme sa predtým hrali s týmito malými autami a vytvárali sme rôzne scenáre a okruhy. Dnes budeme vyrábať drevené mini garáže pre malé autá!

Materiál:

- automobilové miniatúry; - kartónová trubica; - malá drevená prepravka; - fréza; - Sprejová farba (nie je povinná).

Rozpočet: 20 eur Trvanie: 30 minút

Fázy

1. Začnite meraním hĺbky dreveného puzdra a odrežte skúmavku na správne rozmery. Niekoľko rád, nakreslite značku na celú stranu skúmavky, aby ste sa ubezpečili, že ste rezali rovno.

2. V závislosti od požadovaného omietania natrite kúsky skúmavky striekaním. Ak to chcete urobiť, choďte von alebo v dobre vetranej miestnosti a bombu držte asi 20 cm od kúskov. Tiež, ako systematicky radím, uprednostňujte sprejové farby, ktoré používajú graffiti umelci! Lacnejšie a ľahšie sa s ním manipuluje, pre vaše kutilstvo je to veľké áno.

Nakoniec

A teraz stačí pridať malý znak hore a voila, môžete si zobraziť svoju garáž na polici! Rozmýšľal som o tom, že tento tutoriál urobím s prípadmi prefarbenia vína, ktoré budú mať viac vintage efektu.

Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich veľkých malých autoservisov prostredníctvom našej stránky na Facebooku a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!