Užitočný

Svadobný zoznam: Čo môžem nosiť, ktoré bude skutočne užitočné doma?

Svadobný zoznam: Čo môžem nosiť, ktoré bude skutočne užitočné doma?

Jedlá: bezpodmienečné svadobné zoznamy, užitočná verzia!Pre svoj svadobný zoznam si vyberte nádhernú súpravu jedál so škandinávskymi vzormi, ktoré určite používate každý deň!  

Svadobné zoznamy nemusia nevyhnutne znamenať striebro, krištáľové poháre a porcelánové služby. Najskôr nezabudnite, že vaše svadobné dary môžu byť pre vás užitočné každý deň. Namiesto služby 12 krištáľových šampanských fliaš, ktoré budete vo svojom živote používať trikrát, sa obávate, že ich zlomíte, a mimochodom, umývate ich ručne, pretože neprejdú v umývačke riadu, a padajú na kávu. škandinávskej inšpirácie, ktorá vás už niekoľko mesiacov upútala a ktorá vám určite bude slúžiť každý deň. Nebojte sa zahrnúť praktické prvky do svojho svadobného zoznamu. Urobte si pár minút a jednoducho si prečítajte, čo vám chýba v kuchyni alebo čo by ste chceli obnoviť.

Technológia vo vašom svadobnom zoznameMultifunkčný robot je vzácnym prínosom vo vašom svadobnom zozname ... ale predovšetkým v budúcom spoločnom živote!  

Čo s výberom predmetov, ktoré vám krátkodobo alebo dlhodobo uľahčia alebo vás ocenia každodenný život? Vysokovýkonný vysávač, programovateľný robot s viacerými varičmi, ale aj nový počítač alebo dokonca zvukový systém na vytvorenie domáceho kina doma, mnohé z nich sú high-tech objekty, ktoré by vás mohli potešiť alebo potešiť. Technológia je teraz súčasťou nášho každodenného života, takže jej začlenenie do svadobného zoznamu nie je ani zďaleka absurdné.

Nábytok pre skutočne užitočný svadobný darček!Kúpa pohovky je niekedy skutočná malá investícia! Ak môžete získať pohovku svojich snov na svadbu, využite túto príležitosť!  

Či už novomanželia žili spolu pred D-Dayom, svadobný zoznam je príležitosťou vyzdobiť alebo ozdobiť váš byt. Účel: Vytvorte kokon, o ktorom ste vždy snívali, že budete žiť ako pár alebo rodina. Nezabudnite teda umiestniť nábytok a pohovku, ktorú chcete, na začiatok zoznamu, a nezabudnite sa poradiť so svojím blízkym! Myslíte si, že ich ceny vystrašia hostí? Neprepadajte panike, dnes existuje veľa online svadobných zoznamov, ktoré ponúkajú možnosť viacerých prispievateľov na jeden darček. A potom sa svadobní hostia budú radi tešiť z vašej novej pohovky počas párty v domácnosti!

Vo vašom svadobnom zozname je to dizajnový kus, vďaka ktorému chceteNa svoj svadobný zoznam nezabudnite pridať návrhový kus alebo umelecký predmet, ktorý vám umožní snívať: ak nie, ako by to mohol byť najšťastnejší deň v živote?  

Svadobný zoznam vám tiež umožňuje dovoliť si tovar, ktorý je za bežných okolností mimo dosahu: dizajnový objekt, značkový nábytok, umelecké dielo. Pamätajte na to, že cieľom svadobného zoznamu je predovšetkým to, aby ste boli šťastní, novomanželia! Preto nepodľahnite možnému spoločenskému alebo rodinnému tlaku a nepremýšľajte nad tým, čo vás vibruje, a zároveň vám umožní mať dlhodobú spomienku na vaše manželstvo.

Svadobný zoznam: ak ste stále nerozhodnutí ...

Pre tých, ktorí vždy zostávajú nerozhodnutí, sa rozhodnite pre techniku ​​hlasovacích urien, ktorá každému umožní darovať, a môžete si vybrať, čo vás chce v pravý čas. Existujú aj modernejšie verzie tradičnej urny prostredníctvom webových stránok zameraných na svadobné zoznamy, ako napríklad 1001 zoznamov alebo Zankyou. Niektorí vám dokonca poskytnú prístup k lacnejším cenám, ak si ich objednáte u niektorého z ich partnerov. Tieto stránky vám tiež umožňujú meniť vaše potešenie, pretože je možné tráviť vaše mačiatko na dekoráciu, high-tech, voľný čas alebo dokonca cestovanie; a pre niektorých je dokonca možné získať celú mačičku.