Komentáre

3 nápady hier pre mačky a psy, ktoré si vyrobíte sami

3 nápady hier pre mačky a psy, ktoré si vyrobíte sami

Možno ste už zažili túto trochu frustrujúcu situáciu: kupujete si pre svojho domáceho maznáčika najmodernejšiu hračku a ... nakoniec sa uprednostňuje baviť sa s balením ako s hračkou. Odvtedy premýšľate dvakrát predtým, ako investujete malé bohatstvo! Už ste niekedy mysleli na výrobu hračky pre svoju mačku alebo psa? Vysvetľujeme, ako sa z každodenných predmetov a za chvíľu môžete stať predmetom pre svojho chlpatého priateľa.

Idea 1: hra pre mačky alebo labužnícke psy

Tieto hračky udržujú najviac chamtivých mačiek a psov. Pomocou svojho vkusu nájdu chutné dobroty! Ak chcete túto hru, bude prázdny box na papier a vreckovky toaletného papiera alebo papierových utierok urobiť trik!

Vyrežte vreckovku na papier a vložte zvitky toaletného papiera zvislo dovnútra tak, že ich zlepíte k sebe.

Na dno skúmaviek vložte nejaké suché jedlo alebo pamlsky a je to pripravené!

Vaša mačka dostane svoje dobroty zasunutím labky do valcov. Takto môžete určiť, či je ľavou alebo pravou rukou! V prípade psa platí rovnaký princíp, ale kotúče toaletného papiera nahraďte handrou navinutou do gule. Ak máte veľkého psa, môžete tiež vytvoriť vhodný model vyplnením kmeňa alebo kartónu hadrami alebo starými tričkami valcovanými guličkami. Skryte pár dobrôt a je to pripravené!

Myšlienka 2: lopta, ktorá distribuuje granule

Táto hračka je vyrobená za pár minút a dokáže udržať vaše domáce zviera obsadené celé hodiny! Jednoducho budete potrebovať tenisový loptičku, frézu a nejaké granule pre svoju mačku alebo psa.

Pre mačku: Vezmite si tenisový loptičku a urobte do nej dieru, ktorá je o niečo väčšia ako pamlsky. Vložte nejaké guľôčky do lopty (najlepšie suché) a je to pripravené!

Pre psa: Rezom pozdĺž čiary na guli vytvorte otvor. Žuvaním svojej hračky bude váš pes schopný rozoznať svoje dobroty.

Idea 3: pokrývka z ponožiek

Vaše osamelé alebo perforované ponožky môžu mať druhý život! Premeňte ich na plyšovú hračku pre svoju mačku alebo psa v okamihu. Zhromaždite asi 4 ponožky, niť, ihlu, nožnice, pero a choďte.

Začnite sledovaním značiek perom podľa nasledujúceho modelu, aby ste zistili, kde sa má rezať a šiť neskôr.

Prišite hornú časť, aby ste vytvorili dve malé uši, a potom ponožku otočte.

Naplňte ju inými strihanými ponožkami. Pokiaľ ide o mačku, môžete k čalúneniu pridať nejaký vzrušujúci výstrih.

Zatvorte spodnú časť plyšu niekoľkými šijacími stehmi. A je koniec!

Môžete si ozdobiť pokrývku, ale vyhnite sa malým gombíkom alebo niťovým vyšívkam, ktoré by vaše domáce zviera mohlo prijať. Preferujte vhodné textilné perá.

Tam idete! Dôkaz, že môžete mať zhnitého psa alebo mačku bez porušenia banky!