Komentáre

Moja dokonalá útulná spálňa: bohémsky ľudový Pinterest inšpiroval Rue Rodier

Moja dokonalá útulná spálňa: bohémsky ľudový Pinterest inšpiroval Rue Rodier

V rámci operácie „Moja dokonalá útulná izba“, Marissa de Rue Rodierová - pozrite sa na jej blog! - zhromaždil svoje bohémske ľudové inšpirácie ...

Vlnitá posteľná strieška

Vyzdobte svoju posteľ krásnymi bielymi závesmi pre útulnú a tak útulnú atmosféru. Pridajte krásny koberec v teplých farbách. A už nikdy nebudete chcieť opustiť svoju izbu!

Posteľná bielizeň pre českú spálňu

V prípade posteľnej bielizne sa rozhodneme pre umývanú bielizeň v prírodných farbách, ktorá je umocnená prikrývkou a farebnými vankúšmi, zmesou grafických a etnických vzorov.

Posteľná prikrývka

DIY nápad realizovať čo najrýchlejšie? Pridanie vlnených pompomov na elegantné ozdobenie prikrývky. Čerešnička na torte? Je to veľmi ľahké!

Kaktusy v spálni

Na parapet okna alebo na spodku postele - rada: nie príliš blízko k posteli! - v tejto kánonickej bohémskej ľudovej izbe prekvitajú kaktusy. Sme tiež fanúšikom hromadenia kobercov na podlahe.

Vintage bohemian room

Vintage príborníky nie sú len do obývačky! V tejto miestnosti sa perfektne zmestí pred posteľ. Ak chcete nájsť ďalšie inšpirácie bohémskej ľudovej spálne Rue Rodierovej, choďte na Pinterest!