Tipy

Ako nové kľučky zdobia vaše dvere

Ako nové kľučky zdobia vaše dvere

Kľučka dverí je často zabudovaným predmetom, je ozdobným doplnkom, ktorý môže mať malý efekt! Je neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života, preto je škoda obmedziť ju na svoj hlavný cieľ: umožniť nám otvoriť dvere. Pretože rukoväte môžu tiež otvoriť dvere ... k výzdobe. Objavte tri štýly pre tri atmosféry, jednoduché, ale efektívne zameranie na rýchlu transformáciu vášho interiéru.

Rukoväte v retro štýle zdobia vaše dvere

V programe svetlé farby, pastelové, zaoblené tóny a vzory: retro štýl ponúka dynamický a rafinovaný vzhľad nášho priestoru, trochu hravý. Potrasíme kódmi tradičnej rukoväte, aby sme ponúkli živý model, ktorý používa klasické tvary. Dostatočný prechod do detských izieb a herní vďaka svojmu iskrivému dotyku. Z farebného hľadiska nie je nič zakázané! Nechajte svoje túžby hovoriť, aby si vybrali odtieň, ktorý prebudí dané dvere. Existuje mnoho foriem: oblak, kvapka vody, zvieratá alebo jednoduché kolo bez ohľadu na zvolený štýl, vďaka farbe bude ozdobená. Vzory sú tiež vítané na zdôraznenie tohto popového aspektu pridaním bodiek alebo pruhov: potom ponúkame dvojfarebné vykreslenie medzi jemnou farbou a zamatovým odtieňom, ktoré ho jednoducho integrujeme do našej interiérovej výzdoby.

Pastelové farby a zaoblené tvary pre efekt pop, ktorý otvára dvere fantázii. Ideálna rukoväť do detskej izby.

Moderné kľučky na ozdobenie dverí

Súčasný duch nachádza svoju podstatu v čistených formách a farbách. Geometria, kovový vzhľad a nové technológie spolu vytvárajú dizajnérske kľučky, ktoré transformujú vzhľad priestoru. Uprednostňujeme minimalistické modely, ktoré umocňujú klasický alebo tradičný vzhľad dverí. Rukoväť je zaoblená alebo štvorcová, bez ozdôb. Jednoduchá a priama forma, ktorá prenáša iba náležitosti na získanie príslušenstva, ktoré sa dá ľahko integrovať do nášho interiéru. Finesse je preto v tomto úsilí o modernitu nevyhnutná. Aby sa zdôraznil futuristický efekt, môžu inteligentne ozdobiť kľučky dverí ďalšie možnosti: ako to brilantne potvrdil podpísaný model Michael Samoriz, ktorý sa pri obsadení miestnosti hosťom rozsvieti farebným lúčom. Podsvietená verzia ideálna pre kúpeľne a veľké rodiny!

Moderný efekt pre túto podsvietenú rukoväť, ktorá mení farbu v závislosti od pasáží.

Nové kľučky pre návrat do klasického štýlu

Klasický alebo dokonca tradičný štýl nie je ani zďaleka zahanbený, pokiaľ ide o privádzanie charakteru do nášho interiéru. Zaručujú určitú autentickosť, staré kľučky sú odhalené prostredníctvom jedinečných tvarov alebo materiálov z minulých rokov. Medzi nimi môžeme citovať sklo, porcelán alebo mosadz pre viac alebo menej spracované rukoväte. Dizajn je podľa materiálu ozdobený ornamentami. Táto predpojatosť dáva dverám retro vzhľad. Mäkký a autentický, tento typ rukoväte je komerčne dostupný, ale možno ho nájsť aj na blších trhoch a trhoch. Ekonomický a estetický spôsob obliekania dverí, aby transformovali priestory, a tým im priniesli viac obživy.

Starý štýl alebo atmosféra budoáru, materiály z minulých rokov sublimujú naše dvere jemnosťou!