Tipy

Ako skryť elektrické vodiče?

Ako skryť elektrické vodiče?

Neočakávané a objemné elektrické drôty majú nepríjemnú tendenciu oslabovať naše úsilie o dekoráciu! Majú talent na narušenie krásneho usporiadania rafinovaného kusu. Jedným slovom je ich invazívna prítomnosť vnímaná ako prienik! Uisťujeme vás, že existujú riešenia, ako umlčať nechcené káble a iné vodiče.

So sklzmi skryte toto vlákno, ktoré nevidím!

Žľab, ktorý pravidelne používajú interiéroví dekoratéri, nemá nič spoločné s krádežou neestetických elektrických vodičov. Lacná a ľahko sa inštaluje, ponúka klasické riešenie, ktoré sa osvedčilo. Pre väčšiu voľnosť sa rozhodnite pre sklz podľa farby steny. Kúzlo tónu v tóne urobí zázraky v umení ukrytia!

Prvým riešením je skryť elektrické drôty tak, že ich skryjete za oblaky a sklzy.

Jednoduché, efektívne a konštrukčné riešenie na skrytie elektrických vodičov!

Surová drevená doska opierajúca sa o stenu je dômyselný dekoratívny nápad, ktorý zakrýva prítomnosť nežiaducich elektrických vodičov. Nikomu nikdy nenastane, že tento dekoratívny prvok má v skutočnosti úžitkovú funkciu! Toto riešenie, priamo inšpirované škandinávskym duchom, vylepšuje váš interiér elegantným nádychom rustikality. Chytrá, však?

Veľké drevené dosky dokonale integrované do dekorácie sú dokonalými spojencami na zakrytie elektrických vodičov.

S káblami podobnými námorným lanám sa odvážte ozdobiť námorníka!

Ak chcete skryť, elektrické drôty môžu tiež hrať trik trompe-l'oeil! Toto je prípad týchto káblov s výskytom námorných lán, ktoré spôsobujú, že váš interiér vdychuje trochu ducha otvoreného mora. Niekedy stačí skryť to, čo musí byť ...

Prečo skrývať elektrické vodiče, keď sú neoddeliteľnou súčasťou dekorácie? Tu je rýchla oprava!

Povedzte to kvetmi: pekné riešenie na ozdobenie nevzhľadných káblov

Keď elektrické drôty nenájdu kam sa schovať, ozdobia sa svojou nádherou, aby nám spríjemnili svoju prítomnosť. Toto je kvetinová nota na ozdobenie nevzhľadného kábla! Vďaka tomuto triku sa vaša kancelária, váš interiér rozhodnú pre prirodzený štýl!

Elektrické káble sú nevzhľadné! Takže ich sublimujeme malými okrasnými listami. Veľmi dekor „obnoviteľnej energie“!

Predvádza sa, že sa schováva lepšie: elektrický kábel sa stáva dekoratívnym prvkom

Niekedy sa zdĺhavé elektrické drôty skryjú a uprednostňujú, aby sa ich chyba stala výhodou! Elektrický kábel sa potom stáva dekoratívnym prvkom. Ľahký a vzdušný, tento minimalistický luster je dokonalým príkladom.

Kreatívne riešenie na integráciu vodičov do vášho interiéru: takto zavesené sa vaše elektrické vodiče stávajú dizajnovým lustrom s najkrajším efektom!