Ostatné

Nápady vyzdobiť kúpeľňu, keď ste nájomcom

Nápady vyzdobiť kúpeľňu, keď ste nájomcomWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Je po všetkom, už nemôžem vydržať svoju kúpeľňu! Jeho staré kamene a jej zelenkavá farba, ktorá dáva zlý vzhľad, nehovoriac o neustálej poruche, ktorá tam vládne. Chcem všetko zmeniť! Iba tu môže byť vylepšenie vašej kúpeľne, keď ste len nájomcom, niekedy zdať ako skutočná výzva. Ako neuraziť vlastníka a získať späť jeho vklad? Je možné dotknúť sa stien? Obnovte farbu, nainštalujte novú dlaždicu, vŕtačku, aby ste mohli pripevniť nástenné police ... Alebo dokonca robíte aj renovácie / údržba v kúpeľni? Tu je niekoľko originálnych a lacných tipov na pekný kúsok vody v súlade s dobami.

  1. Obnovenie vašej kúpeľne: moje práva ako nájomca
  2. Skrášľovacie práce v kúpeľni
  3. Kúpeľňa: nejaká práca pre praktické úpravy
  4. Obnova kúpeľne: mini práce, maximálny efekt!

1. Kúpeľňové dekorácie: moje práva ako nájomca© Saint Maclou Ružová kamenina zo 60. rokov, stará štiepaná hnedá podlaha a jej dobové svetlá ... Tentoraz kvapka vody preteká umývadlom! Je čas urobiť nejakú prácu v kúpeľni. Ako nájomca však existuje niekoľko pravidiel, ktoré treba dodržiavať, aby sa nehneval na majiteľa , Bezpochyby urobte kríž na vklade! Vpred na trochu svetla. - Práca je povolená bez povolenia Dobrá správa pre tých, ktorí si želajú prepracovať svoju kúpeľňu a zároveň byť nájomcami! Existuje mnoho malých úloh, ktoré nevyžadujú autorizáciu. Naneste novú farbu, vymeňte starú vinylovú podlahu, nainštalujte poličku na stenu, nainštalujte dlaždice, vyvŕtajte niekoľko otvorov do stien, aby ste opravili kus nábytku ... Všetky tieto malé úpravy sú povolené za predpokladu, že prenajatý majetok nie je príliš zdeformovaný. Pri odchode sa však uistíme, že ste vyplnili diery, zo súcitu ďalšieho nájomcu! - Práce vyžadujúce povolenie Na druhej strane, ak niekto plánoval diskrétne poraziť oddiel, aby sa vytvoril krásny rodičovský apartmán, chýba mu to! Ale všetko sa nestratí: majiteľ stále nájde relevantnú myšlienku. Za týmto účelom musíte získať jeho písomný súhlas, v opačnom prípade bude ťažké sa brániť v prípade sporu. Konkrétne zariadenia, pre ktoré sa vyžaduje povolenie vlastníka, sú typu „veľkých diel“. To znamená, že upravujú konfiguráciu aktíva. Napríklad, vymeniť sprchu za vaňu, nainštalovať vreckové dvere, vymeniť hlinený riad v dobrom stave ... Ak zmena nesúvisí s nehygienickými podmienkami, vlastník sa nemusí podieľať na nákladoch. Preto je záujem byť vopred informovaný! - Rutinné údržbárske práce S výnimkou prípadu poruchy, ktorá bola zaznamenaná vopred, je nájomca zodpovedný za zabezpečenie bežnej údržby zariadenia. Oprava opotrebovaných tesnení, výmena sprchovej hadice, správne fungovanie potrubí ... Našťastie tento druh opravy nie je príliš drahý. Pokiaľ ste však opatrní, samozrejme!

2. Skrášľovacie práce v mojej kúpeľni© D.R. Grafické a farebné výtlačky: textil vám poskytne kompletnú vizualizáciu vašej kúpeľne! Smrť do smutnej kúpeľne, Cieľom je hrať farebnú kartu. Z tohto dôvodu nemusíte nevyhnutne robiť ťažkú ​​prácu. Najprv začneme znovu zafarbiť. Nič také nechce oživiť priestor v žiadnom momente. Ale akú farbu mám zvoliť pre steny mojej kúpeľne? Tyrkysovo modrá, koralová, svetlo žltá, béžová alebo svetloružová… Voľba je ťažká. Okrem zelenej farby, ktorá vyzerá zle, neexistujú v skutočnosti žiadne pravidlá. Okrem toho, že ťa urobím šťastným! Druhá možnosť, stavte na textil. Grafická kúpeľňová podložka maskujúca smutnú podlahu, farebné záclony na šaty do okna a niekoľko vzorovaných uterákov ... Niekedy stačí málo na to, aby transformovali najneutrálnejšie a najchutnejšie kúpeľne. Na strane dekorácie zelené rastliny sú tiež veľmi jednoduchým (a lacným) spôsobom, ako vylepšiť vašu kúpeľňu. Okrem toho, že dajú vašej miestnosti vzduch tropickej džungle, budú sa vďaka okolitej vlhkosti cítiť dokonale v pohode. Chlorofyt, filodendron, calatheas alebo orchidey sú všetky rastliny určené pre čerstvú a živú kúpeľňu. Zavesené alebo nahromadené na nástennej polici, urobia z vašej kúpeľne skutočný prístav odpočinku. Na druhej strane, zmena toaletného sedadla je tiež jednoduchý a ekonomický spôsob, ako personalizovať dekor kúpeľne. Etnické vzory, vintage vzhľad, hrášok, chevrony alebo surové drevo… Šťastnému nájomcovi niekedy nestačí.

3. Kúpeľňa: práce a praktické opatrenia© D.R. Vďaka svojmu pravému vzhľadu vám tento pekný rebrík na bambusové uteráky ušetrí od prelomenia stien majiteľa. Už vás nebaví vidieť, keď všetky tieto toaletné potreby ležia na okraji umývadla! V mojej kúpeľni chýba úložisko, je čas konať. Už žiadne ospravedlnenie, keď viem Dokážem pracovať v mojej kúpeľni, aj keď som nájomca. Samozrejme si môžete dodať kúsok vody bez toho, aby ste z vrtáka odstránili vrták. Zďaleka to nie je pre nás naštvaná majiteľ! Vanná jednotka, kúpeľňový vozík, rohové police, lavice a stoličky… Toľko nomádskych dekoratívnych tipov, ktoré sa vyhýbajú prelomeniu stien. Ak je to potrebné, dovolím si niekoľko otvorov, aby som mohol pripevniť vysoký kus nábytku, a tým zabrániť jeho prevráteniu. Bezpečnosť na prvom mieste! Keď viete, že väčšina kúpeľní meria menej ako 7 metrov štvorcových, trik spočíva v investovaní múrov do výšky. Z tohto dôvodu existujú rôzne štýlynástenné police alebo z malé skrinky , napríklad so zrkadlom alebo bez neho. Veľmi praktické šetrenie miesta bez toho, aby sa na podlahe urobil kríž. Teraz, keď máme viac priestoru, niet pochýb o tom, že necháte bazár znova ležať! Malé koše, škatule, kôš na bielizeň, mydlo na mydlo, koše na prísavku… Toľko úložného príslušenstva, ktoré dodá osobnosti príliš neutrálnej kúpeľni. Či už v dreve, keramike, nehrdzavejúcej oceli alebo ratane, kúpeľňové doplnky prinášajú štýl do istej miery fádnej výzdoby. Čo viac by ste mohli požiadať, keď sa praktickosť rýmuje s estetickým bonusom?

4. Obnova kúpeľne: mini práce, maximálny efekt© D.R. Táto lepiaca dlaždica s cementovou dlaždicou je ideálna na renováciu kúpeľne bez poškodenia stien! Prasknuté dlaždice, vyblednuté farby, štiepaný nábytok ... Pokiaľ zlepšujem existujúce, a ak som sa pustil do skutočnej rekonštrukcie kúpeľne? Ak je pokládka obkladačiek trochu technika, je to možné, keď sú staré poškodené. Pokiaľ nejde o údržbárske práce, ale o opotrebenie pred mojím príchodom, môže sa stať, že náklady znáša vlastník! Prvá vec, ktorú treba urobiť, je predovšetkým dialóg. Na druhú stranu, keď je to len otázka vkusu, veci sú niekedy zložitejšie, aby boli vypočuté. Takže keď ste nájomcom, niekedy musíte použiť triky, aby ste dostali do kúpeľne človeka. Nová dekorácia áno, ale nie za cenu vkladu! Po prvé, zmeníme kohútiky. A čo sprchová hlavica na hydromasáž, aby zostala zen za každých okolností? Neváhame prelakujte starý nábytok s odlupujúcou farbou v farebných odtieňoch. Malé elegantné a lacné detaily: rozhodnite sa pre nové kľučky ktoré dávajú oplatky starému majiteľovi nábytku. Okrem nástennej maľby, starý hrnčiarsky tovar je pokrytý lepiacou dlaždicou. Grafický, patchwork, vzorovaný alebo materiálny efekt ... Ideálne na vytvorenie ilúzie čerstvo položených dlaždíc. A teraz, keď je vklad uložený a majiteľ je šťastný, urobte cestu na toaletu!