Ostatné

Noc pod hviezdami vo výške 2 000 metrov nad morom

Noc pod hviezdami vo výške 2 000 metrov nad morom

Chcete mimoriadnu noc pre milovníkov alebo priateľov? Je to možné vďaka miestnosti Starlight Room, kokónovej miestnosti s výhľadom na hviezdy vďaka odvážnym skleneným stenám, ktoré ju tvoria. Najviac prekvapujúci zmyslový a dizajnový zážitok.

Úplné ponorenie

Tento architektonický poklad je ovocím fantázie návrhára Raniero Campigotta. Mimoriadna miestnosť - v podobe kabíny zasunutej v srdci hôr - s výhľadom na zasneženú reťaz Dolomitov. Izba Starlight Room, ďaleko od svetelného znečistenia veľkých miest, ktoré bráni kontemplácii hviezd, hrá kartu exotického romantizmu. Izba je pohodlná aj minimalistická a zameriava sa na to najdôležitejšie: svetlo. Z dôvodu priehľadnosti stien určuje obväz, dekoráciu, ale predovšetkým atmosféra miestnosti, prirodzené svetlo. Od úsvitu do súmraku sa prírodné farby vydávajú za toto skromné ​​útočisko krásy s krásou, zakaždým, keď modulujú atmosféru, ktorá je rovnako prchavá, ako sa mení.

Izba typu Starlight: viac ako spálňa, jedinečný pobyt

Ak sa chcete dostať do tejto miestnosti v nadmorskej výške 2000 metrov, musíte si obliecť svoje snehové topánky, svoje snežnice alebo sa dostať na snežný skúter. Za 300 eur za noc si môžu milovníci dopriať gurmánsku večeru pod hviezdami (cuketa taglioni s pestom, artičoky ravioli, čokoládový koláč atď.). Po prebudení sa podávajú raňajky. Okrem potešenia z vkusu je všetko usporiadané tak, aby zaručovalo potešenie zákazníka: TV s plochou obrazovkou s možnosťou prehrávania DVD alebo USB kľúča v prípade, že hviezdová show pre vás nestačí.

Viac informácií nájdete na stránke Hviezdna izba.