Užitočný

Résinovsol: estetika v službách stien a podláh

Résinovsol: estetika v službách stien a podláh

Snívate o tom, že si zmeníte starú obývaciu izbu alebo obklady kúpeľní, alebo dokonca steny vašej kuchyne? Toto je moderné, estetické a lacné riešenie: voskovaný betón! ktorá sa dodáva v takmer 90 farbách. Résinovsol remeselne realizuje meranie: vnútorných podláh a stien, ale aj terás alebo vonkajších bazénov v samonivelačnej malty.

Rôzne milimetrové vrstvy sa nalievajú na všetky nové pevné povrchy alebo na obnovu: betónové dosky, staré dlaždice, tekuté potery pre vyhrievané podlahy, s výnimkou plávajúcich podláh a parkiet. Modernejšie, odolnejšie, vyžadujúce menej údržby, voskovaný betón vyrobený z prírodných materiálov, je šťastné manželstvo spájajúce odpor a estetiku.

„Naši zákazníci prichádzajú buď cez webovú stránku Résinovsol, alebo cez našich partnerov v oblasti architektúry alebo maliarstva, ktorí im radia. Naše tímy najskôr pracujú na plánoch a fotografiách, aby vytvorili cenovú ponuku. Potom sa presunieme k získaniu podpory Akonáhle si náš klient vyberie požadovanú farbu, urobíme veľkú vzorku, aby mohol potvrdiť svoju voľbu. Posledný krok inštalácie samonivelačnej malty a laku proti poškriabaniu trvá približne desať Výsledok je vždy k dispozícii, pretože spolupracujeme s výhradným dodávateľom AD-Lucem, ktorý ako jediný vo Francúzsku získal technické stanovisko (CSTB). staveniská po celej krajine a pracujú aj v zahraničí, “vysvetľuje pán Malavielle, riaditeľ spoločnosti Résinovsol.

Résinovsol pozorne sleduje technologický vývoj v oblasti dekorácie, teraz je čas na Granitos alebo Terrazo, ktoré do lešteného betónu zavádzajú kamienky, sklenené perly a ďalšie kovové časti, aby prispôsobili svoje steny a podlahy extrémne.

kontakt: Résinovsol, 5 chemin de Hongrie, 07130 Saint-Peray Telefón: 06 50 44 82 43 E-mail: [email protected] Webová stránka: www.resinovsol.fr