Tipy

Všetko o prestaviteľných tapetách!

Všetko o prestaviteľných tapetách!

Máte radi dekorácie a zmenu lásky? Chceli by ste zmeniť svoj interiér bez toho, aby ste zmenili svoj obytný priestor? Pohodlná tapeta je nový dokonalý dekoračný tip, ktorý uspokojí vašu potrebu zmeny a dodá vášmu domovu štýl. Jednoduchá inštalácia - a vkladanie - nemusíte byť majstrom pre domácich majstrov, aby ste si to mohli užiť. Nechajte svoju fantáziu a kreativitu voľne šíriť v ktorejkoľvek miestnosti v domácnosti.

Lepiaca alebo premiestniteľná tapeta, quésaco?

Ak je maľba už dlho obľúbenou možnosťou ozdobenia interiéru na úkor tapiet, robí to vo svete dekorácie pozoruhodný návrat. Mnoho moderných, bohatších vzorov sa mnoho dizajnérov rozhodlo vytvoriť tapety v súlade so súčasným vkusom. A aby bol tento dekoratívny doplnok prístupný aj pre novofytov, vznikla lepiaca alebo premiestniteľná tapeta. Má netkanú papierovú stranu, ktorá má rovnaký odpor ako klasická tapeta a samolepiacu stranu. Tým sa zabráni nesprávnemu zapečateniu a podopreniu papiera druhýkrát (alebo dokonca tretíkrát). Po inštalácii môže táto lepiaca tapeta vydržať až desať rokov a oveľa menej, ak si budete priať. Je to ideálny dekoratívny trik na vylepšenie interiéru a zároveň možnosť, aby sa vyvíjal podľa vašich predstáv.

S premiestniteľnou tapetou si môžete zvoliť veľmi grafické výtlačky bez ľútosti!

Ľahká dekorácia

Už vás nebaví váš interiér, ale nemáte potrebné náradie na to, aby ste mohli začať s veľkými projektmi? Chcete náhle narušiť svoj dekor tak, aby viac zodpovedal vášmu súčasnému vkusu? Môžete si vybrať ľahko premiestniteľné tapety. S ním opúšťajte lepidlo, nožnice, kefy! Pre tých najskúsenejších, ako aj pre nováčikov, je to veľmi jednoduché, ako napríklad obrovská nálepka. Na dosiahnutie perfektného výsledku stačí niekoľko krokov: 1. Pripravte oblasť, ktorú chcete pokryť, mala by byť čistá a pokiaľ možno hladká a s malou drsnosťou. Na povrchu, ktorý nie je hladký, by mohol mať papier tendenciu sa odlupovať alebo bubliny 2. Umiestnite tapetu na požadované miesto tak, že najskôr odlepíte lepiacu fóliu na 20 centimetroch. Choďte zhora nadol. Nerobte si starosti, ak nie ste spokojní s prvou pozíciou, jej hlavnou kvalitou je, že môže byť premiestnená. Potom pokračujte v spájaní, až kým úplne nezakryjete požadovanú oblasť. 3. Aplikujte povrch svojej tapety bez toho, aby ste na vás nútili, počnúc zhora nadol a zvnútra smerom von, aby sa vyprázdnil vzduch a zabránilo sa tvorbe vzduchových bublín. 4. Obdivujte vykonanú prácu!

V detskej izbe je to perfektné!

Efemérna alebo trvalá estetika, kdekoľvek chcete

Vymeniteľná tapeta má túto jedinečnú výhodu v tom, že vám umožňuje dekoráciu na mieru, ale aj pominuteľnú (alebo trvalú!). Vaša túžba po zmenách je povolená! Tento ultra odolný papier po inštalácii sa dá veľmi ľahko odstrániť bez poškodenia povrchov, na ktoré je umiestnený. Prenajíma vás unavené biele steny vášho domu? Už žiadne problémy s prenajímateľom alebo starosť o váš vklad, pretože premiestniteľná tapeta umožňuje dočasnú dekoráciu, ak si budete priať. Páči sa vám vývoj vášho interiéru podľa trendov? Lepiaca tapeta, ktorú vyvinuli mnohí tvorcovia, sa stále viac prispôsobuje dekoratívnym efektom. Etická elegancia, grafika, triezvy, moderný, je tu niečo pre každého a bohatstvo vzorov bude pre vás príležitosťou uplatniť svoju postavu vo svojom interiéri. Okrem toho umožňuje premiestniteľná tapeta nechať svoju kreativitu bežať zadarmo! Už viac nebudete obliekať iba časti stien, ale aj stúpačky, dvere skrinky, pridajte do svojich stien jedinečné prúžky, ktoré vám dodajú štýl, ktorý vyhovuje vášmu domovu.

Páči sa nám toto použitie premiestniteľných tapiet v jedálni!

Kde to nájdete?

Stále viac a viac dizajnérov si predstaví premiestniteľné tapety, aby presadili svoj štýl na rôznych miestach vášho ubytovania. La Boutique du Grand Cirque ponúka široký výber premiestniteľných grafických, elegantných a poetických tapiet v jemných farbách, ktoré dodajú vášmu domovu jedinečný a nenapodobiteľný štýl. Obchod Chasing Paper má neuveriteľnú sériu lepiacich tapiet okolo flóry a fauny, ktoré dotvárajú vaše steny alebo skrinky exotickým a originálnym dojmom. Pre najmenších je k dispozícii množstvo premiestniteľných tapiet, ktoré sa prispôsobia každému veku a môžu sa vyvíjať podľa svojich predstáv.