Informácie

Colocation: vyberte dekor, ktorý osloví všetkých

Colocation: vyberte dekor, ktorý osloví všetkých

Počas štúdií alebo pri novom štarte môže byť rozumné zvoliť si kolokáciu. Využívame preto väčšie ubytovanie a nadväzujeme vzťahy s ostatnými obyvateľmi žijúcimi v tomto spoločnom kokon. Ale čo dekor? Nie je také ľahké potešiť každého. To je dôvod, prečo dnes vám dávame niekoľko tipov na výber dekoru, ktorý osloví všetkých spolubývajúcich.

Neutrálne farby a prírodné materiály

Život v spoločnom byte znamená bývať s ostatnými. Aby výzdoba ubytovania bola čo najväčšia, musí byť jednoduchá. Na tento účel sa odporúča staviť na veľmi neutrálne farby, ako sú biela alebo sivá. Musíme uprednostňovať svetlé farby a hrať kartu triezvosti. Pokiaľ ide o nátery a nábytok, prírodné materiály sú nevyhnutné. Drevo poteší každého! A pre dekoratívne prvky vyberáme opäť moderné, ale rafinované kusy. Rastliny sú veľmi cenené v kolokácii, pretože sa zdobia bez toho, aby sa príliš personalizovali. Premýšľajte o tom!

Inteligentné úložisko

V kuchyni, v kúpeľni a dokonca aj v spoločných priestoroch má každý vlastný podnik. Aby hanby nepreplavili dom, musí existovať dômyselné úložisko. Ideálne zostávajú samozrejme skrinky, v ktorých má každý obyvateľ police. Je tiež možné inštalovať police s jednotlivými košmi. Takže aj členovia komunity, ktorí sú špinaví, si môžu nájsť cestu.

Spravodlivý pre všetkých

Obývacia izba je miestom, kde sa zhromažďujú všetci. Je to priestor, v ktorom musí byť najlepšia myšlienka, ale aj priestor, v ktorom je dôležitá výzdoba. Je možné zvoliť si elegantný štýl, ale môže byť chladný. Iné štýly, ako napríklad priemyselný dekor alebo škandinávska atmosféra, sú atraktívne a môžu byť možnosťou, ktorá osloví každého! Je potrebné o tom diskutovať, dohodnúť sa a vytvoriť spolu príjemný priestor na život.

Organizovaná kuchyňa

V rodinách je varenie kľúčovým miestom. Je to rovnako veľa spolubývajúcich. Ak chcete úspešne vyzdobiť kuchyňu, musíte si vybrať praktickosť. Opäť platí, že triezve farby sú v poriadku. Pokiaľ ide o materiály, uprednostňujú sa tie, ktoré sa ľahko čistia. Všetko musí byť uložené v skriniach! A na ozdobu kladieme krásne retro plagáty! Často farebné dokážu rozjasniť spoločné miestnosti a sú jednomyseľné.

Prispôsobené izby

V spoločnom byte je spálňa miestom, kde je všetko povolené. Je to váš priestor a robíte s ním to, čo chcete! Máte chuť na podivný alebo veľmi výrazný dekor? Je to vaša voľba! Len si predstavte, že jedného dňa budete možno musieť opustiť tento priestor. Ak je váš prechod do zdieľaného bytu dočasný, je vhodné nechať steny biele a prispôsobiť si priestor vďaka mnohým dekoratívnym prvkom, ktoré máte k dispozícii.