Ostatné

5 tipov na vybavenie a zdobenie vašej kancelárie na otvorenom priestranstve

5 tipov na vybavenie a zdobenie vašej kancelárie na otvorenom priestranstve

Pracujete v otvorenom priestore a snívate o kancelárii len pre vás, osobnej kancelárii? Už vás nebaví hladký a jednotný pracovný priestor, ktorý nevyzerá ako vy? Nevadí, stočte si rukávy a ozdobte svoj stôl. Úložný priestor, zelené rastliny, ozdobné prvky ... nič raketovej vedy, len niekoľko tipov na vytvorenie vlastného priestoru v otvorenom priestore!

Definujte a usporiadajte svoj pracovný priestor

Každý, kto nikdy nepracoval v otvorenom priestore, nemôže zmerať výzvu požadovania (alebo potrebovania) osobnej kancelárie. Medzi okolitým nábojom, vizuálnym neporiadkom, vašimi kolegami, ktorí všetci hovoria súčasne ... je ťažké nájsť sa vo svojej bubline. Môžete však začať tým, že definujete svoj pracovný priestor umiestnením prvkov svojho stola tak, aby ste sa cítili ako doma. Počítač napríklad nasmerujte tak, aby ste nemuseli čeliť svojmu susedovi bez toho, aby ste si mohli prečítať cez rameno. Umiestnite stolnú lampu na obrazovku alebo usporiadajte stohy súborov usporiadaným spôsobom. Čistý a príjemný pracovný povrch je na vás!

Usporiadajte príslušenstvo vo svojej osobnej kancelárii tak, aby ste sa cítili ako doma!

V otvorenom priestore privolajte svoju kanceláriu osobne

Mnohí zamestnanci sa neodvažujú presadiť svoju osobnosť v práci, zatiaľ čo ich profesionálna činnosť sa začína denne cítiť dobre. Bez toho, aby ste si vyzdobili svoju kanceláriu od podlahy po strop, neváhajte a osobne prispôsobte svoj osobný priestor dekoratívnymi nádychmi. Skôr než za stenu za plagáty alebo iné ukladajúce predmety, uprednostňujte kancelárske potreby, štýlové alebo vtipné. Post-it, samolepky, zápisník, držiak na ceruzky, toľko malých detailov, ktoré rozjasnia váš pracovný priestor, najmä ak ste si ich vybrali sami. Zamyslite sa aj nad tým, kde je možné zavesiť fotografie vašej rodiny alebo motivačné citácie, čo začína pravý deň voľna!

Obklopený fotografiami vašej rodiny a sprevádzaný vašim obľúbeným hrnčekom, budete na deň v otvorenom priestore dobre pripravení!

Spomeňte si na zelené rastliny, ktoré vyzdobia vašu kanceláriu v otvorenom priestore

Zelené rastliny, ktoré sú známe svojou upokojujúcou prednosťou v dekorácii, sú ideálne na to, aby ste sa v kancelárii cítili ako doma, napriek otvorenému priestoru. Nielenže čistia atmosféru, ale vytvárajú aj malé oddiely, aby pre vás vytvorili trochu kokónu. Vyberte si odlupovacie rastliny a rastliny, ktoré sa dajú ľahko ošetrovať, ako sú areca, pleseň alebo dračí strom. Sukulenty a kaktusy sú tiež veľmi praktické, po sviatkoch sú bez rizika dizajnu a katastrofy!

Chlorofyl vo vašom osobnom pracovnom priestore, dosť na to, aby zaujal postoj Zen v kancelárii!

V otvorenom priestore sa rozhodnite pre príjemné osvetlenie svojho stola

Medzi modrým svetlom obrazovky, ktoré unavuje vaše oči, a bledými neónovými svetlami stropu, niet divu, že ste na konci dňa napätí alebo vyčerpaní. Svetlo hrá v našej morálke veľkú rolu a ak nemáte to šťastie, že máte osobnú kanceláriu pri okne, musíte si zvoliť príjemné osvetlenie. Neváhajte a zamieňajte stolnú lampu dodávanú spoločnosťou RH za peknú dizajnovú lampu alebo jednoducho vymeňte žiarovku. Teplé, mäkké svetlo môže dokonale dopĺňať ďalšie zdroje okolitého svetla a pomáha vám cítiť sa ako doma v otvorenom priestore.

Škandinávsky alebo priemyselný štýl si vyberte stolnú lampu, ktorá vám vyhovuje!

Zásoby vo vašej kancelárii

Doma, keď je morálka dole alebo potrebujete trochu povzbudenia, všetci máme rovnaký rituál: labužnícku prestávku! Nechajte sa od nás povzbudzovať, aby ste po celý deň občerstvili, buďte si istí. Keď však schôdzky potiahnu alebo prestávka na obed zmizne v prospech stretnutia so zákazníkmi, je pre mňa potešením vedieť, že naša zásuvka obsahuje naše obľúbené sladkosti! Vyberte si zdravé občerstvenie, ako je sezónne ovocie (jablko alebo mandarinka, veľmi ľahko sa jesť za obrazovkou) alebo sušené ovocie, plné dobrých vecí.

Spotrebný materiál v zásuvke vášho osobného stola? Dobrý nápad oživiť veľký deň v otvorenom priestore! Vidíte už viac možností žiť dobrú prácu v otvorenom priestore? Niečo potešujúce každého vrátane vášho šéfa, pretože šťastný zamestnanec v kancelárii je efektívny a motivovaný zamestnanec!