Tipy

Unikalo: maľby vyrobené vo Francúzsku od roku 1936

Unikalo: maľby vyrobené vo Francúzsku od roku 1936


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na základe okrajov Bordeaux spoločnosť na výrobu farieb Unikalo od svojho založenia v 30. rokoch 20. storočia nepretržite rastie. Rodinný podnik, ktorý v tom čase zamestnáva menej ako 10 zamestnancov, má v súčasnosti okolo 200 zamestnancov. a má takmer toľko miest predaja na francúzskom území.

Špičkové a inovatívne profesionálne farby

Unikalo je výroba na špici technológie v službách remeselníka. V skutočnosti sú zákazníkmi spoločnosti hlavne maliarski odborníci. Zvyšok klientely tvorí 20% jednotlivcov. V Unikalo je nevyhnutné rešpektovať životné prostredie.

Nové rady farieb sú navyše biologicky založené a odmasťujú: NAE a AQUARYL INSPIR. Tieto profesionálne farby sú preto určené pre súčasného užívateľa, ako aj pre budúce generácie. Spoločnosť je držiteľom certifikátu ISO 14001 v oblasti dizajnu a výroby, naše výrobky sa vyrábajú vo Francúzsku v lokalite Mérignac (33). Naše laboratórium kvality je podrobené prísnym kontrolným testom zameraným na presné fyzikálne vlastnosti (jemnosť, hustota, lesk ...), takže žiadny z našich výrobkov neopúšťa továreň bez toho, aby bol skontrolovaný a aplikovaný, a to z dôvodu zabezpečenia Naši zákazníci majú stále dokonalú kvalitu.

Veľká distribučná sieť vo Francúzsku

S takmer 200 predajnými miestami je technológia lakovania Unikalo na dosah každého: odborníci na lakovanie a jednotlivci, ktorí chcú mať doma kvalitné profesionálne a zdravé farby. V obchode je priestor rozdelený medzi showroom, kde poradca v oblasti dekorácie je schopný pomôcť zákazníkovi definovať atmosféru pre jeho interiér a technický priestor zložený z tónovacieho stroja, ktorý umožňuje realizovať farby vo vybraných obrazoch. zákazníkom.

Neustály rast spoločnosti Unikalo dotvára distribučnú sieť každý rok novými obchodmi. Vo výskumnom a vývojovom laboratóriu spoločnosti sa neustále vytvárajú nové farebné mapy a farby, vždy s prístupom šetrným k životnému prostrediu a umožňujúcim držať sa najnovších trendov vo farbách aj povrchových úpravách (farby). tmavozelená a modrá, zamatový vzhľad atď.).

kontakt: Unikalo, 18 rue du Meilleur Ouvrier de France, Z.I. de l'Hippodrome, 33700 Mérignac Telefón: 05 56 34 23 08 E-mail: [email protected] Webová stránka: www.unikalo.com Youtube kanál: www.youtube.comKomentáre:

 1. Dait

  It seems to me, you are not right

 2. Brogan

  Myslím, že nemáš pravdu. Napíšte mi do PM, budeme komunikovať.

 3. Cambeul

  Ďakujem, príspevok je napísaný naozaj rozumne a k veci, je sa čo učiť.

 4. Pius

  Who can tell the thread !!!!!

 5. Voramar

  The excellent answer, gallantly :)

 6. Sashicage

  Mýliš sa. Som si istý. Write to me in PM, speak.Napíšte správu