Tipy

Ako ozdobiť stenu nad pohovkou?

Ako ozdobiť stenu nad pohovkou?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pohovka je zvyčajne stredobodom obývacej izby. Je to kus nábytku, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť: v dobrých aj zlých časoch! A tiež okolo neho navrhujeme dekoráciu našej obývačky. Ak ju chcete vylepšiť, môžete počítať so stenou, na ktorej je umiestnená. Ako teda zdobíte stenu nad pohovkou?

Sada rámov na ozdobenie steny pohovky

Je čas nasnímať najkrajšie fotografie sprava doľava. Rodinné rodinné fotografie, zábery z krajiny, plagáty alebo kresby, ilustrácie: všetko je možné! Takže počúvajte, čo vás inšpiruje. Vyberte si rámčeky rôznych tvarov, veľkostí, farieb a materiálov a potom sa bavte ich usporiadaním podľa vlastného uváženia, aby ste vytvorili stenu rámov. Nemajte strach z akumulácie a miešajte podpery, práve naopak, to vám prinesie štýl na vašu stenu a vylepší váš rohový gauč.

Rozhodnite sa pre hodgepodge snímok rôznych veľkostí a typov tak, aby zodpovedali a predovšetkým nechajte svoju kreativitu hovoriť!

Jedno alebo viac zrkadiel zavesených nad pohovkou

Zrkadlá sú dekoratívne prvky, ktoré by ste pri dekorácii steny nad pohovkou nemali prehliadať. Veľké vertikálne alebo horizontálne zrkadlo v závislosti od vašich preferencií a priestoru, ktorý máte, dodá vašej miestnosti hĺbku. Niekoľko malých zrkadiel vytvorí hravejšiu atmosféru a ich akumulácia bude odrážať svetlo. Rovnako ako rámy, aj naďalej zostávajú veľmi krásnymi predmetmi dekorácie stien a môžu byť odmietnuté podľa vkusu každého z nich: triezvy, kovové povrchy, bambus alebo ratan ... Nebudete mať problém nájsť zrkadlo, ktoré zodpovedá dokonalosť na pohovke!

Premýšľajte o hraní so svetlom a tvarmi vďaka zrkadlám, ktoré dokážu osvetľovať priestor v mihnutia oka.

Zelené rastliny visiace nad pohovkou

Ak chcete vylepšiť svoju pohovku, rozhodnite sa pre dekoráciu rastlín, ktorá do vášho priestoru prinesie sviežosť a život. Umiestnené na polici, zavesené na stene, zavesené ... existuje veľa riešení. Okrem toho je výber nekonečný, od sukulentov po klesajúce rastliny vrátane paliem, je tu naozaj niečo pre každého a je ťažké urobiť nepravdivú poznámku, pokiaľ ide o zelené rastliny!

Jeseň pre dekoráciu rastlín okolo vašej pohovky, okrem toho, že je pekná, zdá sa, že je to dobré aj pre morálku!

Úložné boxy pre úspešnú dekoráciu na stene

Ak chcete zmeniť tradičné police a prepojiť užitočné a príjemné, rozhodnite sa pripevniť škatule k stene. V kovu, drevo, lakované, farebné, možnosti sú opäť nekonečné. Ale samozrejme nezabudnite im dať na pohovku minimum! Neváhajte striedať otvorené a uzavreté boxy. Otvorené boxy vám umožnia zobraziť niektoré pekné rastliny, fotografie, ozdobné predmety a uzavreté boxy a vytvoriť tak viac úložného priestoru, čo je ideálne pre malé priestory! V ekologickejšom duchu zvážte recykláciu starých prípadov prelakovaného alebo lakovaného vína.

Medzi dekoráciami stien a skladovaním majú tieto malé skrinky všetko!

Unikátne umelecké dielo vo formáte XXL nad pohovkou

Minulú sobotu ste sa zamilovali pred týmto obrovským plátnom v okne tejto galérie, ktoré máte tak radi? Tu je ideálne miesto na vystavenie! S týmito prácami XXL je často ťažké premietnuť sa, ktoré však pre vaše nástenné dekorácie prinesú veľké plus. Práve nad vašou pohovkou, takmer rovnako širokou, bude táto jediná práca stačiť na oblékanie vašej steny a predovšetkým vyniknúť. Je isté, že v každom rohu ulice pravdepodobne nenájdete tú istú dekoráciu.

Unikátne a impozantné umelecké dielo obmýva priestor v mžiku oka ... a štýlom!


Video: Dekorácia do izby. Dekorácie na stenu. Pestré plátno ako dekorácia na stenu. Mozaika DIY (Júl 2022).


Komentáre:

 1. Akijin

  Toto je nejaký druh urbanizácie

 2. Des

  rád by som

 3. Zdenek

  I suggest you to visit a site on which there is a lot of information on this question.

 4. Aeson

  Nerád by som rozvíjal túto tému.

 5. Conradin

  Ďakujem za pomoc v tejto otázke. Na vás pozoruhodné fórum.

 6. Tygozilkree

  sakra vtipný kop)))Napíšte správu