Ostatné

Cuisina Part, kuchyňa na vašom obrázku

Cuisina Part, kuchyňa na vašom obrázku

Nájsť kuchyňu svojich snov nie je ľahké, a preto musíte najať skutočných profesionálov. Kuchyňa časť je tu, aby vám slúžila! Cuisina Part je rodinný podnik vytvorený Elisou, jej manželom a matkou. Starostlivo zdobená vzorkovňa s viacerými atmosférami, ktorá sa nachádza v komerčnej oblasti, je hitom medzi mnohými klasickými návrhármi kuchyne, ktorí sú v okolí. Čo určite odlišuje spoločnosť Cuisina Part, je jej osobitná podpora a veľká pozornosť venovaná štúdiu vašich potrieb.

Keď prídete, tím Cuisina Part preskúma váš životný štýl a zvyky, aby navrhol kuchyňu vašich snov. Aby sme vám poskytli väčšiu flexibilitu, ponúknu vám skôr dva projekty než jeden, z ktorých budete môcť kombinovať rôzne prvky. Hlavnou vecou je, aby ste si našli čas na čo najlepšiu voľbu!

Cuisina Part spolupracuje s dvoma výrobcami, jedným francúzskym, druhým nemeckým, bez kompromisov v kvalite. Partneri nášho dizajnéra kuchyne sú iba miestni. Môžete ľahko navštíviť mramoru, pracovníka železa alebo stolár a rozhodnúť sa o určitých detailoch kuchyne, ako je pracovná doska, stolové nohy alebo typ masívneho dreva. používa sa pre váš nábytok. Z hľadiska času nechajte novú kuchyňu dva mesiace, pretože všetko je postavené na mieru.

Vďaka nábytku namontovanému vo výrobe si budete môcť sami nainštalovať svoju kuchyňu, ak máte dušu údržbára, alebo môžete tento krok delegovať na inštalatéra, ktorý sa o ňu postará deň po doručení. Na všetky pracoviská bez výnimky dohliada a navštevuje člen tímu, ktorý zabezpečuje plynulý priebeh práce s inštalátorom a vašu úplnú spokojnosť.

Spoločnosť Cuisina Part organizuje 28. novembra špeciálnu akciu: šéfkuchár s hviezdičkou v Micheline, ktorý príde do Luxemburgu, príde na mieste variť gurmánske jedlo pre približne 40 hostí, ak sa chcete stať súčasťou dobrodružstva, navštívte ich stránku na Facebooku! kontakt: Cuisina Časť, 29 rue du Bois d'Orly, 57685 Augny Otváracie hodiny: pondelok od 14:00 do 19:00 len po dohode; Utorok až piatok od 10:00 do 12:00 a od 14:00 do 19:00. Sobota od 10:00 do 18:00 Telefón: 03 87 17 83 86 E-mail: [email protected] Webová stránka: www.cuisinapart.fr Instagram: www.instagram.com/cuisina_part