Informácie

RJ Architecture, ľudská bytosť v centre architektúry interiéru

RJ Architecture, ľudská bytosť v centre architektúry interiéru

„Všetko to začína stretnutím, výmenou, dialógom, ktorý nám umožňuje porozumieť téme. Potom prichádza čas študovať z rôznych hľadísk, identických s modelom, ktorý nakreslíme alebo vyrezávame. Tento prvý prístup umožňuje „vidieť perspektívy, prvé myšlienky, pocity alebo citlivosť, ktorá povedie k prvkom reakcie. Rád poskytujem odpoveď na mieru pre každý projekt. Je potrebný iný prístup, pretože my sme a žijeme iným spôsobom … “Podčiarkuje návrhára interiéru, zakladateľa RJ Architecture Rachel Jolyovej.

Hlavnou úlohou interiérového dizajnéra je prinútiť ľudí, aby s radosťou išli domov. Agentúra RJ Architecture tak vytvára teplé a elegantné interiéry, aby sa tento sen splnil.

Vyrezať priestor, aby ste ho odhalili, zmiernili a privítali, pretože reakcia na váš životný štýl je prioritou tejto agentúry, ktorá sa rozhodla špecializovať sa na architektúru interiéru. Architekt vždy hľadá rôzne formy prejavu a vždy zachováva triezvosť a harmóniu ako leitmotív. Rachel Joly, nadšená umením od detstva, si našla cestu do architektúry interiéru a naďalej živila svoju kreativitu napríklad praktizovaním kresby, sochárstva alebo maľby.

„Inšpiráciu čerpám zo všetkého, čo vidím: z predmetov alebo z prírody. Prehliadaním internetu: Odhaľujú sa španielski, kórejskí alebo fínski architekti, zdroje inšpirácie a odkazy sú nekonečné. uvažovať o soche alebo dizajne, ktoré mi dávajú materiál na tvorbu a interpretáciu. Je dôležité zostať otvorený, aby som mal nové nápady a neustále sa vyvíjal, “hovorí Rachel Joly.

Skutočný nadšenec, ktorý vidí každý projekt ako novú cestu, už nikdy nebudete chcieť opustiť svoj domov. Po vypočutí vás agentúra vyvinie maximálne úsilie, aby čo najlepšie splnila vaše očakávania a neváhajte cestovať po celom území, aby ste mohli realizovať svoje projekty, či už ste jednotlivec alebo profesionál. Rachel Joly vás pozýva, aby ste sa na jej webe podelili o svoj umelecký vesmír, na ktorom môžete objaviť všetky svoje úspechy. kontakt: Podľa dohody: 27, rue Saint Patrice, 76000 Rouen Telefón: 06 5131 88 43 Stránka: www.rj-architecture.com Stránka Facebook: www.facebook.com/RachelJolyarchitecture