Komentáre

Ako ukladať svoje poháre a hrnčeky?

Ako ukladať svoje poháre a hrnčeky?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Od raňajkovej kávy po posvätné drobné noirové jedlo, vrátane popoludňajšieho čaju (a večerného bylinného čaju!) Nás počas celého dňa sprevádzajú šálky a hrnčeky. Praktické hrnčeky a hrnčeky môžu byť tiež strašne estetické. Redakčný personál spoločnosti déco.fr vám dá nejaké nápady, ktoré si môžete skopírovať, aby ste si svoje hrnčeky a hrnčeky mohli uložiť, prebudením ich dekoratívneho potenciálu.

Poháre a hrnčeky zasadené do výzdoby

Môžete si samozrejme vybrať, či chcete svoje šálky a hrnčeky uložiť do kuchynskej skrinky ... Je to klasické a bezpečné. Vaše hrnčeky a šálky sa múdro zoradia na policiach v skrinke na vás čakajú na tolerantnejšie ranné prebudenie. Áno, ale ste tu: nevidíte ich. A všetok dekoratívny potenciál vašich šálok a hrnčekov zostáva zamknutý ... v skrini! Pokiaľ sú však umocnené farbami, grafickými vzormi alebo prvkami vintage, vaše šálky a hrnčeky môžu byť z hľadiska dekorácie impozantnými spojencami. Aby ste svoje šálky a hrnčeky odložili bez toho, aby ste ich ukryli, začnite ich vyberaním zo skrinky a umiestnite ich výrazne na poličku, stenu alebo za pohár komody ... Dotykom ich farby, ich bodiek, geometrických vzorov a / alebo ich podprahové správy už zvýrazňujú arómy vašej arabiky. Ak chcete trochu zvýšiť vôňu, môžete vyhradiť priestor len pre nich, neďaleko zariadenia na prípravu espressa. Vaše šálky a hrnčeky sa potom uskutočnia v múrovom stene pre domácich majstrov v tvare domu (alebo úľa), na vintage pulte pultu bistra alebo dokonca na pamäťovom médiu s bledým trhom. Trendy - odkladací vozík (alebo mini-vozík) je originálnou alternatívou na ukladanie pohárov a hrnčekov. Kávovar položte na hornú policu, šálky, hrnčeky, misku na cukor, podnosy a plechovku na cookies na police nižšie. A tu je pekný kočovný kútik ... ktorý v rohu!

S vhodným úložným priestorom na stenu sa vaše hrnčeky stanú skutočnými dekoratívnymi predmetmi samy osebe!

Šálky a hrnčeky visiace na háčikoch

Vďaka úchytkám so zaoblenými krivkami sú šálky a hrnčeky navrhnuté tak, aby žili na vašich hákoch! Môžete sa samozrejme rozhodnúť pre zavesenú skladovaciu koľajnicu pripravenú na použitie, zavesiť nad tyč alebo na nástennú policu. Potom stačí zdvihnúť ruku, aby ste chytili obľúbený hrnček, ktorý hrá mačku posadenú v kuchyni. Ďalšie riešenie „pripravené na výzdobu“, držiak na šálky - alebo vešiak na šálky - z chrómovaného kovu alebo dreva vám umožňuje elegantne zavesiť vaše šálky a hrnčeky. Poháre a hrnčeky sa opatrne zavesia na podporu úložného priestoru a hrajú divy na pracovnej doske. Nadšenci pre zotavenie sa obrátia na starý odkladač fliaš, kde si môžu uložiť svoje obľúbené šálky a hrnčeky. Na strane domácich majstrov je tip na zavesenie vašich šálok a hrnčekov v štýle baru Ikea použitie zdobenej závesovej tyče. háčiky. Paletu alebo jednoduchú drevenú dosku možno tiež použiť ako základňu na vytvorenie nástenného držiaka na pohár zo 100% ručne vyrobenej. Musíte iba vyzdvihnúť paletu (alebo drevenú dosku), pripevniť háčiky a umiestniť ju na stenu, zvisle a (pokiaľ možno) nad zariadenie na prípravu espressa. Je to silná káva!

Praktický, elegantný stromček pohárov vylepšuje vaše poháre a vždy ich necháva na dosah!

Chlpaté hrnčeky a hrnčeky… v hromade

Milovníci pevných káv si vyberú naskladané skladovanie. Poháre a hrnčeky sú umiestnené vertikálne na kovovom stĺpci - alebo odkladacích stojanoch - a vždy si budete môcť vychutnať šálku cappuccina alebo bergamotový čaj. Veža s pohármi, ktorá šetrí priestor, dodáva kuchyni elegantný bistro. Ak to nie je váš šálka čaju, môžete svoje šálky a hrnčeky jednoducho vložiť do malej otvorenej drevenej škatule (alebo dreveného obalu) umiestnenej nad kávovarom alebo neďaleko kanvice a čajovej skrinky. Autentické a nevhodné! Viacúrovňový dezertný podnos alebo malý rekuperátor môžu konečne slúžiť ako pekný displej na stohovanie hrnčekov a pohárov. Ale predtým, ako si vyhrnúte rukávy, aby ste zaútočili na tento kutil, budete mať trochu kávy?

Skladaný nemusí nevyhnutne rýmovať s neporiadkom!Komentáre:

 1. Vudok

  the message Competent :), cognitively ...

 2. Kadal

  Sounds completely in a seductive way

 3. Elan

  It does not approach me. There are other variants?

 4. Hallam

  Absolútne s tebou súhlasím. V tomto niečo je a je dobrý nápad. Držím si ho.

 5. Hoh

  Áno, je to trochu prekvapujúce

 6. Tozil

  Dvojité chápané ako niečoNapíšte správu