Komentáre

Pár príbehov: postavte nábytok Ikea a prežite!

Pár príbehov: postavte nábytok Ikea a prežite!


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Spoločný život je tvorený láskou, sladkou vodou ... a nábytkom zo súpravy, ktorý zdobí váš interiér. S láskou si vyberáme našu knižnicu Ikea, keď je to v čase dokončovania novej miestnosti v našej obývačke dráma! „Otvory chýbajú na opravu dosky č. 8“, „A doska č. 3 je hore nohami“, „Ó, môj Bože, musíme začať znova odznova“ ... Aby sme sa vyhli opakovaniu tohto scenára v skutočnej verzii počas Pri montáži vášho nábytku Ikea vám redakčný personál spoločnosti déco.fr poskytne niekoľko tipov.

Pri zostavovaní nábytku Ikea postupujte podľa pokynov

Nie, montážne pokyny nie sú šifrovanou prácou švédskeho inžiniera, ktorý potrebuje zvrátenie, ale sprievodcom prežitím pri zostavovaní svojho nábytku Ikea. Tak mu verte ... najmä ak vám intuícia pane (alebo madam) povie, že máte pravdu! V príručke sa uvádza, že musí ísť o 3? Neskúšajte to urobiť spolu! Rovnakým spôsobom, ak je lákavé používať kladivo na jazdu v tejto prekliatej doske č. 5, je nevyhnutné vopred sa presvedčiť, že vo svojich rukách nemáte dosku č. 8 (rovnaké ako doska B5). avšak bez malých otvorov je uvedený na strane 6 montážnych pokynov).

Pri montáži nábytku Ikea postupujte metodickým a doplnkovým spôsobom

Ak je METOD názvom kuchynskej rady IKEA, je to aj vaše nové heslo. Pred začatím montáže si pozorne prečítajte návod na montáž, aby ste sa pokúsili porozumieť logike. Potom starostlivo klasifikujte kusy balenia podľa kategórie. Dosky budú prednostne ležať na koberci (alebo koberci), aby nedošlo k poškodeniu nábytku (a parkiet!). Nábytok sa potom zostaví doplnkovým spôsobom. Zatiaľ čo Madame postupuje podľa pokynov v montážnych pokynoch, Monsieur sa zhromažďuje. Keď ste naštvaní, obrátite sa a nezabudnite pravidelne prehliadať pokyny k nábytku pri výrobe, pravidelne a postupne, počas celej montáže.

Zostaňte zen a zamerajte sa za každých okolností

Zbytočné urážať plán montáže, preskakovaná doska č. 6 alebo ešte horšie vaša žena / muž, ktorý očividne vynechal (ako vy) test vykonania vlastnej práce s nádržou ... Zen zostane za každých okolností! Nakoniec nekričte ani víťazstvo, ani porážku, ani keď je dodávka blízko (vrátane prípadu, keď ste vzali dosku č. 3 na špici). Druhá nepozornosť môže narušiť rovnováhu nábytku (a niekedy aj páru). Aby ste sa vyhli akejkoľvek chybe pri montáži: zostaňte zen a za každých okolností zameraní!Komentáre:

 1. Arlando

  Myslím, že nemáš pravdu. Môžem to dokázať. Píšte do PM, budeme hovoriť.

 2. Visho

  A ako v tomto prípade postupovať?

 3. Asadel

  Aká pekná myšlienka

 4. Ogilvie

  Is it effective?Napíšte správu