Tipy

8 dekoratívnych štýlov pre kanceláriu, ktorá zahodí

8 dekoratívnych štýlov pre kanceláriu, ktorá zahodí

Ste jedným z tých šťastných ľudí, ktorí pracujú z domu? Ale medzi priestorovými obmedzeniami, ukladaním, plánovaním, nábytkom alebo dokonca stohy súborov má dekor tendenciu vydržať posledný. Je však jednoduché uľahčiť život a zároveň priniesť do vašej kancelárie estetický dojem. Postupujte podľa pokynov!

Minimalistický dekor pre kanceláriu, ktorá dýcha

Stôl preplnený papierom a inými dekoratívnymi doplnkami všetkého druhu sa zdá byť kreatívnejší. O tom však nie je pochýb: ak sa chcete lepšie zorganizovať a byť produktívnejší, musíte vážne zvážiť vetranie pracovného priestoru v čo najväčšej miere. Jedno heslo: minimalizmus. Aby ste to lepšie videli vo vašom dekore a najmä vo vašej práci, skúste tozorganizujte si svoju kanceláriu vyprázdňovaním všetkého a triedením viac ako selektívnym spôsobom, aby sa zachovali iba základné náležitosti. Myslíme na počítač, úložný priestor, držiaky ceruziek, stolnú lampu a notebooky. Vaša kancelária bude konečne schopná dýchať ... A tiež váš mozog!

Čím čistejší je váš kancelársky priestor, tým viac sa vám tam bude práca páčiť!

Škandinávska kancelária pre veľmi hygienický pracovný priestor

Medzi poštou, faktúrami, aktuálnymi súbormi, dokončenými súbormi, nohavičkami, schôdzkami ... Je ľahké cítiť sa úplne preťažené. Potom skúste trend „hygge“ („dánsky blahobyt“, ktorý musí byť vyslovovaný ako „hugueu“) a rozhodnite sa pre 100% škandinávsku výzdobu. pre ozdobte svoju kanceláriu a dobre fungujte, stavte na ľahký nábytok zo surového dreva, útulné koberce, pastelovú farebnú schému a dobrú dávku svetla. Všetky prostriedky sú dobré vytvoriť útulný kancelársky kút a cítiť sa pokojne. Myslíme tiež na niekoľko vonných sviečok, zelených rastlín a kytíc divokých kvetov. Výsledok sľubuje, že bude dokonalý!

Najdôležitejšia vec: kancelária vyzdobená v štýle, ktorý vás osloví!

Dizajn kancelárie v dielni, ktorý stimuluje vašu kreativitu

pre ozdobte si kancelársky kútik v štýle dielne, neskúšajte kvalitu svojej kancelárie. S cieľom skutočne dosiahnuť túto atmosféru v továrni zostáva hlavným doplnkom stôl zo surového dreva na podstavcoch. Mysli tiež na nejaké ozdobné skladovanie, ako sú staré zeleninové alebo vínne boxy, vyrobené z dreva. Po prispôsobení ich používajte ako úložné priestory alebo police! Ukážu sa, že sú ideálne na optimalizáciu výšky stropu alebo sa dajú ľahko zasunúť pod stôl. Tiež sa rozhodnúť pre doska nápadov opraviť vaše pripomienky a ďalšie prebiehajúce projekty. S úložným priestorom však nepreťažujte príliš veľa ... Je to skôr otázka nájdenia rovnováhy, aby ste mohli čo najlepšie zorganizovať svoju prácu a zároveň zachovať tohto tvorivého ducha dielne.

Triky a sklenená doska alebo kovové nohy, štýl dielne vás inšpiruje!

Moderná kancelárska výzdoba s niekoľkými vybranými doplnkami

Kancelárske potreby, ceruzky, perá, stolné lampy, poznámkové bloky, držiaky na perá, podložky pod myš ... Všetky ozdobné prostriedky sú vhodné na zmiešané podnikanie s potešením, najmä ak chcete ultramodernú kanceláriu! Napríklad, vyberte zmes materiálov. Myslíme napríklad na pekný dizajnérsky stôl v skle, koženú stoličku a kovové doplnky. Stavte tiež na pekný rám alebo dekoratívny panel pripevnený k stene, aby ste zavesili vaše plánovanie mesiaca alebo týždňa. Dotyk originality: pridať háky na stenu, aby ste zavesili počítačové nástroje, ako sú vaše slúchadlá alebo nabíjačka na laptop. Dajte si pozor, opäť tu nejde o to, aby ste urobili zbierku príslušenstva pre potešenie, ale starostlivo vyberali základné objekty vo vašej kancelárii bez ich preťaženia.

Príslušenstvo vám umožní ľahko si prispôsobiť priestor.

Priemyselný kancelársky kút v New Yorku

Začíname zdobiť svoju kanceláriu? Potvrdzujeme! Ale dávajte si pozor, aby ste získali priemyselnú atmosféru, prvým krokom je samozrejme vybrať si tú správnu kanceláriu. Za bezchybnú stávku na a masívny kovový stôl , Kvalitná kancelária váš interiér vyzdvihne udržateľným spôsobom, najmä ak mu chcete v budúcnosti dať druhý život. Pridajte starú kožu stoličku alebo kancelársku stoličku. Všetko posypte niekoľkými ozdobnými doplnkami, ako sú oceľové žiarovky z lešteného kovu, bodové svetlá alebo odizolované žiarovky. Výsledok sľubuje, že tam bude!

Drevo, kov a koža - ideálna kombinácia pre kanceláriu s priemyselným vzhľadom.

Retro dekor pre autentickú kanceláriu

Ak chcete do interiéru svojej kancelárie pridať retro dotyk, stavte na recykláciu a lovte svoje dekoratívne doplnky v čo najväčšej miere. Myslíme napríklad na začiatok tmavého dreveného stola. Zvážte tiež opätovné použitie nábytku, ako je napríklad provensálska kuchynská stolička, bufet na uloženie vašich súborov alebo starých pohárov, ktoré budú slúžiť ako pekné ceruzky a zároveň dodajú vášmu interiéru štýl. Stavte sa tiež na tapety s retro vzorom na stene a pridajte tkaný koberec v podobnej farebnej palete. Spomeňte si na niekoľko pripomenutí s ozdobným príslušenstvom, ako je stolná lampa alebo mäkký vankúš na stoličke. Potvrdzujeme!

Nič ako retro stôl na vytvorenie nadčasového pracovného priestoru!

Eklektický a vitamizovaný kancelársky dekor

Nechaj svoje kancelársky kút či už sú umiestnené v malom priestore alebo v strede podkrovia (ako vo vašich najdivokejších snoch), vďaka dekorácii vylepšujú vzhľad vášho pracovného priestoru. Začnite výberom a farebná paleta úzky povrch: potlačené vankúše, ozdobné koberce, písacie potreby, kancelárska stolička ... Znížte všetko svojím nábytkom a niektorými grafickými ozdobnými doplnkami. Je to tiež príležitosť pustiť sa a bez obmedzení (alebo takmer). Náš tip: vylepšite svoju kancelársku plochu dekoráciou hornej steny. Kombinácia dekoratívnych rámov, fotografií, panelov, pohľadníc alebo strán vystrihnutých z časopisov ... máte blanche! Tento inšpiratívny priestor je predovšetkým váš, preto ho využite.

Eklektická výzdoba na zvýšenie kreativity? Dobrý nápad!

Útulný kancelársky dekor v štýle budoár

Ak chcete ozdobiť svoju kanceláriu ako malý budoár, stavte predovšetkým na triezvosť podľa výberu svojich farieb. Všetko (alebo takmer) sa bude hrať vkombinácia materiálov , Myslíme na vintage nábytok začať v béžových a krémových odtieňoch. Potom prichádza výber materiálov ... A tu musí zostať nutnosť zamat ! Budú vítané ozdobné vankúše, hlboký koberec a pohodlná kancelárska stolička. Posledný dotyk: rafinovaný luster, tapeta v medených tónoch a pridanie benátskeho zrkadla. Úžasné prostredie pre všetky vaše výtvory, od najintímnejších po najodvážnejších!

Starý štýl pre romantické duše hľadajúci inšpiráciu!