Užitočný

4-hviezdičkový kemping v záhrade

4-hviezdičkový kemping v záhrade


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vďaka „žiarivej“ vlne, luxusnej a ekologickej verzii kempingu s prímesou glamour ako bonusu, prchavé tábory idú na vyššiu úroveň. Vezmite si kódy obľúbenej aktivity Francúzov v lete a investujte svoju záhradu do skutočného luxusného kempingu za nižšiu cenu.

Nábytok hodný luxusného kempingu vo vašej záhrade

Nerobte žiadnu chybu, pokiaľ ide o kemping, pohodlie a štýl idú ruka v ruke. pre kemping na záhrade bez obetovania výzdoby si zaobstarajte vhodný nábytok: ležadlá, ležadlá a skladacie stoly (ideálne vyrobené z dreva), ľahko sa skladujú a skladujú v zime. Môžete tiež odkloniť tradičné táborové postele a pripraviť lavičky v čase spánku, ale zavesiť aj „vaječné“ kreslá zo stromov alebo dokonca rozptýliť matrace a podlahové vankúše. Pokiaľ ide o príslušenstvo, teepee poteší tých najmenších, zatiaľ čo tých slávnych vzduchová pohovka , veľmi trendy tento rok, bude obľúbená u najväčších. Ľahko a rýchlo nafúknuť túto pohovku novej generácie sľubuje dlhý a pohodlný spánok. Podstatné: skladacia motýľová stolička od spoločnosti Lafuma, ktorá sa takmer stala ikonou dekorácie.

Zachovávame ducha stanu, ale jemným závojom cez mäkké ležadlá.

Zelené svetlá na kemping v záhrade

Investujte do bezdrôtových a solárnych zariadení a ušetrite tak výpadky energie a prudké účty za energie. Tieto lampy sú veľmi úsporné a určite ekologické, keď padne noc. Nástenné svetlá alebo svetlá na pestovanie v zemi, máte na výber! Ich inštalácia je veľmi jednoduchá, pretože tieto svietidlá nevyžadujú pripojenie. Môžete tak podľa potreby slobodne osvetľovať svoj vonkajší priestor. Pre bohémsky štýl myslite na lampióny a sviečky. Pre sviatočnejšiu a priateľskejšiu výzdobu tu budú svietidlá. Dodajte svojmu svetelnému prostrediu konečný nádych: pánev, klasický kemping. Grilované marshmallows sú vaše!

Kvetinový veniec v klietke pre bohémsky elegantný štýl v záhrade.

Na záhrade vytvorte 4-hviezdičkový kemping

A nakoniec, ak sa vám páči drotár, môžete ľahko posunúť kempingovú atmosféru o niečo ďalej. Prečo nepremieňať garáž alebo záhradu na chatu? Tiež myslieť na vonkajšia sprcha (kde sa voda slnkom ohrieva), maskovaná kánmi. Ideálne na ochladenie bez bazénu! Na jedlo si môžete nainštalovať malú vonkajšiu kuchyňu. A ak nechcete brať toľko problémov, chladič a piknikový kôš už tento trik zvládnu!

Sprchovací kút a vonkajšia kuchyňa pre konkurenčné žiarenie vo vašej záhrade!Komentáre:

  1. Kazill

    So I decided to help you a little and sent this post to social bookmarks. I really hope your rating will increase.

  2. Winslowe

    Strata času, ktorý som videl ocenený

  3. Nerr

    mladý človekNapíšte správu