Informácie

Ako uchovávať vlákna?

Ako uchovávať vlákna?

Hneď po Vianociach sa na koberec vracia rovnaká otázka: ako odložiť všetky nové hračky, ktoré Santa Claus práve priniesol? Detské izby už preplývajú, očividne sa nechcú oddeľovať od starých a na našej strane by sme uprednostnili, aby sa dekorácia príliš neobetovala hromadením. Preto musíme nájsť nové riešenia v oblasti skladovania, najmä v prípade hračiek, ako sú vypchaté zvieratá, ktoré sa ťažšie skladujú v zásuvkách. Objavte naše najlepšie nápady, aby vycpané hračky vašich detí už prestali visieť.

Prvé riešenie: presmerovanie objektov

Na déco.fr viete, že sme veľkými fanúšikmi únosových predmetov. V recyklačnom riešení je to to, čo uprednostňujeme. Môžete napríklad získať späť starý kvetináč z drôtu, aby deti mohli ľahšie chytiť chmýří. V rovnakom štýle sú závesné kvetináče, ktoré po prelakovaní a ozdobení malými dekoráciami urobia zázraky v miestnosti dievčatiek.

DIY inšpiroval vysvetľuje, ako transformovať závesný kvetináč.

Ak nie ste spokojní s vŕtačkou a nechcete robiť otvory, zvoľte riešenie podlahy. Opäť sme našli veľmi jednoduché nápady na realizáciu, niekedy dokonca aj bez toho, aby sme museli niečo pridať. To je napríklad prípad koša na papierový papier: vráťte sa v móde v medenej verzii, bude mať najkrajší účinok u dospievajúceho dievčaťa, ktoré chmýří chmýří od detstva. Pre najmenších, prečo nepoužívajte koše na bielizeň vyrobené z mäkších materiálov a neutrálnych farieb.

Nakoniec sme sa dostali k tomuto poslednému riešeniu, ktoré využíva ukladanie malých predmetov. V tejto oblasti existuje veľa malých kusov nábytku alebo skladovacích priestorov, ktoré môžu veľmi dobre zbierať plyšové hračky a nie topánky alebo kravaty. Ak sa navyše predmetný nábytok otočí, stavíme si, že ho budú deti milovať.

Druhé riešenie: vytvorenie úložiska

Možno nebudete mať po ruke zneužitie. V takom prípade prečo nevyskúšať dobrodružstvo úplne vytvoreného úložného priestoru rukami? Pokiaľ ide o ukladanie chĺpkov, nábytok v móde pre domácich majstrov už nejaký čas existuje na sociálnych sieťach a najmenej môžeme povedať, že má nasledovníkov. Jednoduchý nápad je vytvoriť „zoo“, pretože väčšina vypchatých zvierat sú zvieratá. S obmedzeným množstvom materiálu (drevené dosky, laná a háčiky) si môžete vytvoriť klietku na vlákna, ktorá je schopná pojať veľké množstvo hračiek. Tí, ktorí dávajú prednosť šitiu pre domácich majstrov, určite pritiahne skladovanie chmýří v obrovskom vankúši. Predstavte si bábičku, ktorá namiesto zvyčajného vypchávky obsahuje všetky vypchaté hračky vašich detí. Nielenže je priestor čistý, ale získate aj veľmi pohodlné sedadlo.

S kolekciou Sewing Littleheart Collection zistíte, ako šiť tento útulný úložný priestor.

Nakoniec v inventári, ktorý bol vynájdený, bolo naše oko priťahované k tzv. Zahŕňa to zavesenie voliteľne pružnej tkaniny podporovanej tromi kravatami. Dostanete hojdaciu sieť, do ktorej si môžete nainštalovať všetky svoje obľúbené plyšové hračky.

Tretie riešenie: kúpte si vhodný nábytok alebo sklad

Posledné riešenie pre tých, ktorí majú ťažkosti s predstavou, ako môže byť predmet odklonený alebo ktorí sa radšej vyhýbajú ručnej práci, môžeme vždy investovať do hotového kusu nábytku, nie nevyhnutne na výrobu vlákien, ale v každom prípade sú určené do detských izieb. Pokiaľ ide o úložný nábytok určený pre deti, odporúčame systémy, ktoré podporujú autonómiu, predovšetkým preto, že týmto spôsobom môžete požiadať deti, aby ho odložili za vás, ale tiež preto, že ich robí zodpovednými. Uprednostňujeme preto malé úložisko ako koše, ku ktorým majú prístup podľa veku. Môžeme sa tiež obrátiť na skladovanie na kolieskach pre prípad, že vaše deti majú vo zvyku prepravovať ich vypchaté hračky z jednej miestnosti do druhej.

Nakoniec nezabudnite, že vypchaté zvieratá vytvárajú veľmi pekné dekorácie v detských izbách. Bolo by škoda skryť ich všetky v hračkárskej krabici, keď vám umožňujú vytvárať vynikajúce scény. Zvyčajne sa dajú umiestniť na posteľ alebo nainštalovať na kreslo. Môžete tiež požiadať svoje dieťa, aby si predstavilo scenáre, takže jeho plyšové hračky sú skutočnými malými postavami vo svete vašich detí.