Ostatné

Ako navrhnúť fotografickú stenu?

Ako navrhnúť fotografickú stenu?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vytvorte fotografickú stenu: vyberte správne miesto

Predtým, ako začnete, musíte zvoliť stenu, na ktorej chcete vytvoriť vaše zloženie ozdobných rámov a fotografií, Pokúste sa vyhnúť príliš úzkym stenám, pretože váš dekor sa môže zdať preťažený. Namiesto toho vsádzajte na veľké svetlé priestory alebo miestnosti s vysokými stropmi a vytvorte peknú dekoráciu na stene. Tiež uprednostňujte steny dlhých chodieb alebo schodov, aby ste si mohli zahrať na vertikále alebo horizontále svojej kompozície. Tento typ usporiadania dodáva vašim schodom umelecký a osobný dotyk, často zabudnutý pri výzdobe domu.

Aké usporiadanie pre stenu dekoratívnych rámov?

Existuje veľa možností na vytvorenie originálnej dekorácie steny v závislosti od efektu, ktorý chcete dať vo svojej izbe. Napríklad, vyberte horizontálnu obdĺžnikovú kompozíciu nad pohovkou pre zväčšenie vašej obývačky.

Dávajte pozor, aby ste neprekročili šírku pohovky, aby ste dosiahli harmonický výsledok. Ak sa chcete v miestnosti viac elegantne pozrieť, musíte mať prázdne miesto. Zmiešajte vzory, farby, veľkosť rámčekov, tvary.

Myslíme napríklad, že prázdne drevené rámy sa umiestnia medzi stoly, umiestnia ozdobné predmety, ako sú rastliny, hrajú sa na farbu pozlátenia, pridajú nejaké zrkadlá ... Možnosti sú nekonečné.

Navrhnite fotografickú stenu: experimentujte skôr, ako začnetePredtým, ako začnete a začnete s výsadbou nechtov, je nevyhnutné myslieť na zloženie, ktoré chcete získať. Vyberte si svoje obľúbené snímky a neoslepujte. Trik je tu sa pýtať vaše ozdobné rámčeky obsahujúce vaše fotografie v teréne získať prehľad, a tak vykonať niektoré testy.

Testujte, miešajte, striedajte ... Táto metóda vám zaručuje súpravu harmonických rámov na vašej stene. A nezabudnite pripevniť upevnenie ku každému rámu, aby ste boli pripravení zavesiť ich za pár minút.

Buďte kreatívni a miešajte originálne výtvory na svojej stene.

Výber správnej výšky pre dekoráciu steny

Teraz, keď je všetko umiestnené na zemi, budete musieť riešiť výšku svojej kompozície. Bez ohľadu na výšku stropu v miestnosti sa dôrazne odporúča umiestnite kompozíciu steny na úroveň očí, čo znamená asi 1,65 m od zeme.

Keď je výška definovaná, nakreslite na stenu vodorovnú stredovú čiaru, aby ste usporiadali svoje rámy a usporiadali svoju kompozíciu. Použite vodováhu, aby ste sa uistili, že nakreslená čiara je úplne rovná.

Označte umiestnenie svojich snímokNastal čas podniknúť vážne kroky. Svoje miesta na stene označte ochranným papierom.

Zamerajte sa na stred svojej kompozície a choďte smerom zhora nadol alebo zľava doprava, aby ste si zostavili zloženie steny krok za krokom. Pred vysadením nechtov nezabudnite vziať úroveň, aby ste sa uistili, že je rám rovno.

Z času na čas ustúpite, aby ste si udržali prehľad a podľa potreby ich upravili, až kým nebudete spokojní s tvarom a kombináciou rámov. Cieľom je vytvoriť umelecky inšpirovaná fotografická stena, napríklad v galérii.

 

Výber správnych farieb pre vašu stenu rámu

Ak chcete vylepšiť dekor svojho interiéru, bavte sa hraním s paletou jasných farieb.

Ak je napríklad stena vašej izby koláčovou farbou, zahrajte si na pripomenutie farieb začlenením podobnej palety do výtvorov kompozície steny.

Ak je vaša stena naopak vylepšená, stavte na hromadu grafických rámov, jasných farieb a umeleckých obrazov, aby ste vylepšili svoju konečnú dekoráciu. Ideálne v obývacej izbe alebo jedálni.Komentáre:

 1. Kareem

  Podľa môjho názoru robíte chybu. Môžem to dokázať. Pošlite mi e -mail na pm.

 2. Dain

  Verím, že si sa mýlil. Som si istý. Musíme diskutovať.

 3. Ring

  nevyžaduje sa)

 4. Kagore

  Podľa môjho názoru nemáš pravdu. Zadajte, budeme diskutovať.

 5. Rawlins

  I believe that you are making a mistake. I can prove it. Email me at PM, we will talk.Napíšte správu