Informácie

Chcem na svojej záhrade piknik!

Chcem na svojej záhrade piknik!

Rustikálnejší ako obed na terase, elegantnejší ako piknik uprostred prírody, piknik v záhrade sľubuje veľké chvíle šťastia až do posledných jesenných dní. Tu sú naše tipy na štýlové stravovanie na tráve v záhrade!

Vytvorte si na záhrade pohodlne miesto na piknik

Na rozdiel od pikniku na otvorenom priestranstve, ktorý sa musí všetky zmestiť do ľahko prenosného košíka, môže obed na tráve v záhrade dosiahnuť výrazne vyššiu úroveň pohodlia. Popri tradičnom obruse, vankúšoch, hodoch a dokonca aj pri konferenčnom stolíku sa cestovanie z obývacej izby na záhradu uskutočňuje v dvoch etapách, v troch pohyboch. Z dekoratívnej strany môžeme poskytnúť aj niektoré vázy na vylepšenie obrusu o kytice krajín (ak ste si sami vytvorili vázy, je to ešte lepšie!). Ak plánujete mať niekoľko piknikov pred začiatkom zimy, môžete tiež nainštalovať miesto na piknik s niekoľkými paletami surového dreva, ktoré bude slúžiť ako stôl. A na dokončenie toho všetkého si predstavte malú vonkajšiu pánev, ak sa počasie ochladzuje, pár lámp alebo ľahký veniec na večer, vedro na šampanské visiace na strome ...

Palety, obrusy, vankúše a kytice ... vytvárajú príjemnú dekoratívnu atmosféru pre piknik!

Skutočné jedlá namiesto jednorazového na piknik na záhrade

Ak si chcete urobiť piknik na záhrade skutočne nezabudnuteľným okamihom, zabudnite na plastové poháre a papierové taniere a prineste si zvyčajné jedlá! Priamo priveďte ovocný kôš a šalátovú misu, sklenenú karafu a kalíšky, doštičku, taniere a príbory z nehrdzavejúcej ocele! Po dokončení jedla sa všetko vráti do kuchyne smerom k umývačke riadu a medzitým budete mať dojem, že máte skutočný kniežací piknik. Luxus niekedy nemá čo robiť!

Malé detaily, ktoré menia všetko ...

V záhrade sú povolené všetky recepty!

Pre menu je princíp rovnaký. Keď sa piknik koná pár metrov alebo niekoľko sto metrov od plne vybavenej kuchyne a grilovania, sú možné všetky recepty. Ak na konci leta začnete unavovať sendviče, zábaly a cestovinové šaláty, je čas znovu objaviť potešenie z horúceho jedla na piknikový obrus! Ak sú jedlá v omáčke ambiciózne (ale prečo nie!), Všetky ostatné jedlá sa dajú ľahko prepravovať vonku, dokonca aj syrový suflé! Prečo v septembri až októbri neprinášať peknú polievku a malé misky, aby ste pri počúvaní spievajúcich vtákov ochutnali horúcu polievku?

Takže, burger party, domáca pizza alebo cestoviny večer?