Tipy

Axirenov: skutoční profesionáli v službách vašej práce

Axirenov: skutoční profesionáli v službách vašej práce

S viac ako 30 ročnými skúsenosťami je Axirenov tou správnou spoločnosťou pre všetky vaše renovačné a dekoratívne práce. Či už ide o vedľajšiu koľaj pre domácnosti, byty alebo kancelárie, spoločnosť Axirenov poskytuje odborné poradenstvo a ponúka jednoduché riešenia na vylepšenie vášho domova. Tím profesionálov, zvedavý a znalý, tím Axirenov sa stará o kvalitu a čistotu svojej práce. Od vymenovania až do konca práce sú pracovníci Axirenova pozorní na detaily, do dôkladného dokončenia.

To je tiež dôvod, prečo sa s každou žiadosťou zaobchádza individuálne, s privilegovaným kontaktom. Či už je to maľovanie, čalúnenie, náter, izolácia z vonkajšej strany alebo fasádna obnova, všetky práce v dome sa budú vykonávať s kvalitatívnymi požiadavkami, ktoré si vybudovali povesť spoločnosť.

Vášniví profesionáli

S projektmi v nákupných centrách ako Atlantis, Paridis a zákazníkmi ako Camaïeu, Nocibé, Cache-cache, Bouygues…

Axirenov už získal svoje tituly šľachty. Axirenov, certifikovaný „QualiBat“ a „RGE“ (uznávaný garant životného prostredia), je riešením spoľahlivosti z hľadiska odbornosti. Členovia spoločnosti majú krédo organizovania a presnosti.

Každý z desiatich spolupracovníkov v tíme, ktorý je nadšený svojou profesiou, je špecializovaný a má vlastné odborné znalosti. Maľovanie, podlahy, vonkajšia izolácia, použitie dekoratívnych výrobkov, každý remeselník má silu, ktorá povzbudzuje podnikanie. V spoločnosti Axirenov sú pracovníci a hlavný dodávateľ čestní v súvislosti s možnosťami, rešpektujúc dátumy, náklady alebo rozsah práce. Ich pragmatizmus znamená, že sú vždy v popredí, pokiaľ ide o presnosť a realizovateľnosť. Prijímame! kontakt: Axirenov, Le Télégraphe, 44119 Treillières Telefón: 02 40 26 73 10 E-mail: [email protected] Webová stránka: www.axirenov.com Stránka Facebook: www.facebook.com/axirenov