Komentáre

Moje nápady na vybavenie elegantnej rodinnej obývačky

Moje nápady na vybavenie elegantnej rodinnej obývačky

Alicia, z blogu Doudou a Stiletto venovaného životnému štýlu, výletom, móde a dekoráciám, pre nás dešifruje nové produkty Alinéa pre školský rok 2016. Zamerajte sa na predstavenie, ktoré chceme viac ako kedykoľvek predtým jednoduché, uvítacie, útulné a funkčné!

Späť k jednoduchosti

Na jeseň-zima 2016 sa Alinéa rozhodla pre návrat k jednoduchosti. Už žiadne predávkovanie farbami alebo príliš preplnené miestnosti! V tejto sezóne budeme uprednostňovať silné kusy na inštaláciu v rafinovanom interiéri so škandinávskym vzhľadom. Pred výberom nábytku bude potrebné dať na steny a podlahu facelift. Biele parkety sú moderné, pokiaľ si vyberiete kvalitnú farbu, ktorá v priebehu mesiacov nezosedne. Pokiaľ ide o steny, všetko je povolené za dvoch podmienok: prvá sa musí rozhodnúť nie pre tapetu, ale pre farbu. Druhý, zvoliť jasný tón, ktorý vám umožní "pustiť", pokiaľ ide o farby nábytku.

Vrchol: útulná pohovka

Prvým kusom nábytku, ktorý si vyberiete, bude pohovka. Pre rodinu si vyberieme 3-miestnu pohovku s uvítacími krivkami a pohodlným sedadlom. Šedá škvrnitá pohovka (ASTORIA) a falošne retro nohy budú perfektné! Aby zodpovedala pohovke: konferenčný stolík. Tak prečo nespadnúť na pohovku, ak máte priestor? Je to ideálny kus nábytku na umiestnenie diaľkových ovládačov pre televízor, časopisy, tablety alebo poháre pre aperitív. Ak chcete, aby bola vaša obývacia izba útulnejšia, neváhajte zhromaždiť vankúše. Všetky štýly a všetky farby sú povolené a 5 alebo 6 ľanových vankúšov (SAINT TROPEZ) dodá každému interiéru arómu. Čo sa týka svetla, vyberieme prepracovaný model ako WOODY v tvare tmavého dreva.Praktické skladovanie a dizajn

Na uskladnenie urobí trik veľký funkčný kus nábytku, ako je napríklad kompozícia LORENA, v ktorej môžete úplne uložiť všetko, od kníh až po hi-fi systém, vrátane obrusov alebo hračiek pre deti. Takáto polica vám ušetrí akumuláciu úložného nábytku, nepotrebujete bočnicu, poličku ani komodu v obývacej izbe! Ak potrebujete kanceláriu v obývacej izbe, pozrite sa na model EMILIE. Diskrétny stôl, ktorý si môžete ľahko prispôsobiť prispôsobením jeho zásuviek grafickou tapetou. Pretože ste si vybrali triezvy nábytok - sivé a dubové farby - pustite sa do výberu kancelárskej stoličky. Útulná a kačacia modrá so stoličkou CHARLIE, priemyselná a jedľovo zelená s modelom INDUS alebo originálna a prispôsobená stoličkám JOY, ktorých rôzne sedadlá, nohy a farby vám umožnia dopriať sa v mixovaní a zápasoch! Budete mať na výber výber! Nakoniec nezabudneme na deti. Obývacia izba by sa mala považovať za hlavný obytný priestor pre celú rodinu! Prečo nezabezpečiť mini priestor len pre nich v rohu obývacej izby? Napríklad s tabuľkou, ktorá im umožní vyjadriť svoju kreativitu bez obmedzenia! Úsmev, nový rok sa začína pre vašu obývačku a váš domov!

Náš výber z nakupovania