Informácie

Ako nastaviť kancelársku plochu doma?

Ako nastaviť kancelársku plochu doma?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Medzi stolom vo vyhradenej miestnosti, v rohu obývacej izby alebo v spálni sa vaše srdce hýbe? Nie je vždy ľahké zariadiť si kancelársky priestor hodný názvu doma! Neprepadajte panike, déco.fr vám poskytuje tie najlepšie rady a tipy pre kancelárske priestory, ktoré zahodia. Vezmite prosím na vedomie!

Usporiadajte kancelársky priestor doma: ideálne miesto

Nájdite ideálne miesto prispôsobte si kancelársky priestor doma, je to nemožné? Nie tak rýchlo ... Pre bezchybných si zvoľte predovšetkým roh v blízkosti okna, verandy alebo strešného okna a vyhýbajte sa čo najviac izolovaným miestnostiam bez svetla. Rada: najmä zvoliť tiché miesto. Rozdelením miesta sa pokúste vytvoriť kancelársky priestor oddelený od vášho osobného a funkčného priestoru bez rozptyľovania. Takže zabudneme na improvizovaný stôl na jedálenskom stole alebo na pominuteľný stôl na pohovke v obývacej izbe.

Ušetrite priestor pod kancelárskym priestorom pod schodmi.

Inteligentné úložisko pre funkčnú kanceláriu

Nie je žiadne tajomstvo, zariadiť domáca kancelária budeme musieť staviť na funkčné úložisko. Myslíme na stôl so zásuvkami, policami, upomienkovými panelmi, kartotékami, knižnicami ... Je na vás, aby ste si vybrali nábytok tak, aby pracoval produktívne. Jedno heslo: organizácia. Trik je v tom, že si vyberiete miesto pre každú konkrétnu úlohu, napríklad aktuálne súbory, kreatívny priestor, schôdzky, e-mail, administratívne súbory atď. úložný nábytok nie je len nutnosťou pre organizovanú kanceláriu, ale môže tiež triasť váš dekor.

Premyslené úložisko pre dobre organizovanú kanceláriu.

Pohodlie predovšetkým pre domácu kanceláriu

Aby ste sa cítili pohodlne a produktívne pracovali na mnohých súboroch, kancelárske priestory byť pohodlný. Ako? Nábytok si vyberajte opatrne, od stola až po stoličku, vrátane ozdobných doplnkov. Všetko sa musí študovať pomocou lupy (alebo takmer). Ak plánujete pracovať doma niekoľko hodín za obrazovkou, je nevyhnutné, aby ste stoličku alebo kreslo našli pohodlne, aby ste predišli bolesti chrbta a inému zablokovaniu krku. Vezmite tiež kvalitný stôl a bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, skúste ho udržiavať čo najsvetlejší, aby ste mohli pracovať v dobrých podmienkach. Pokiaľ ide o ozdobné doplnky, vankúše, opierky na zápästie, stolnú lampu ... Akýkoľvek predmet, ktorý vám uľahčí život, je vítaný.

Ideálne kancelárske kreslo? Diskrétny, pohodlný dizajn.

Dekoratívny nádych, ktorý vám potriasa pracovným stolom

Vaša pracovná plocha je určite vyrobená tak, aby pracovala, ale neskúšajte dekoráciu tohto priestoru, pokiaľ ide o farby a doplnky. Napríklad výber svetla a moderného interiéru môže ľahko stimulovať vašu kreativitu a poskytnúť vám všetku energiu, ktorú potrebujete každý deň. Myslíme napríklad na paletu koláčových alebo pastelových farieb, ako je žiarivo žltá, bledomodrá alebo jablkovo zelená. Pomocou dekoratívnych predmetov (maľby, nálepky, zelené rastliny, vázy) tiež vytvorte farebné pripomenutia a vytvorte tak príjemnú atmosféru. Pomysli na farebné kancelárske doplnky. Ideálne na kombináciu fantázie a sústredenia!

Farebné a grafické prvky dávajú pep do kancelárskeho rohu

Minimalistický kancelársky priestor na zvýšenie produktivity

Chcete dať svojej kancelárii osobnosť? Potvrdzujeme to, ale dávajte pozor, aby ste to nepreháňali! Medzi kombináciou farieb, výtlačkov, nábytku alebo dekoratívnych doplnkov je ľahké pustiť sa a dosiahnuť preťažený výsledok. Aby sa predišlo akejkoľvek vizuálnej agresii, najmä ak je vaša kancelársky kút je v centre prehliadky, budete musieť urobiť selektívne triedenie (alebo takmer). Ponechajte na stole iba to podstatné, aby ste čo najviac vetrovali svoj pracovný priestor, rozhodnite sa pre harmonickú paletu farieb a pomocou príslušenstva vydávajte svetlé farebné pripomienky.

Ak chcete dosiahnuť vyššiu účinnosť, vyhnúť sa preťaženiu, rozhodnite sa pre minimalistický štýl stola!

Veľmi svetlá kancelárska oblasť doma

Aby bola vaša domáca kancelária dokonalá, svetlo musí hrať dôležitú úlohu. Ak chcete optimalizovať svoju kanceláriu a využiť denné svetlo, skúste usporiadať svoju kanceláriu blízko okna. Ak vo vašom pracovnom priestore chýba prirodzené svetlo, pomocou rôznych zdrojov svetla môžete zmeniť typ osvetlenia, ktoré sa chcete dostať po miestnosti. Myslíme napríklad, že vedľa stolíka pridáme malé stolové svietidlá, ozdobné nástenné svietidlá alebo stojacie svietidlá, aby ste mohli striedať medzi jasným alebo tlmeným svetlom podľa vašich potrieb. Ideálna kombinácia na osvetlenie tohto konkrétneho priestoru a na zvýšenie efektívnosti! Teraz máte všetky karty v ruke na usporiadanie a oblasť domácej kancelárie funkčné ako profesionáli.

Osvetlená kancelária, ktorá pracuje s pokojom!Komentáre:

 1. Faejin

  I am final, I am sorry, but this answer does not approach me. Who else, what can prompt?

 2. Tegar

  It's a pity that I can't speak now - I'm in a hurry to get to work. But I will return - I will definitely write what I think.

 3. Balen

  Prosím, povedzte mi – kde si o tom môžem prečítať?

 4. Dow

  Úžasná otázkaNapíšte správu