Informácie

5 nápadov pre domácich majstrov s balíkmi sena

5 nápadov pre domácich majstrov s balíkmi sena

Na svadbu, záhradný večierok alebo na leto jednoducho pripravte záhradu, je slama v poriadku. Vďaka malej fantázii a krásnym látkam sa pár balíkov sena rýchlo premení na vlastný vonkajší nábytok. Zostáva len zrealizovať vaše najbláznivejšie túžby do exteriérov! Dôkaz s týmito 5 nápadmi, ktoré vás nenechajú na slame…

Vonkajší záhradný nábytok… vyrobený zo slamy

Predtým, ako budete môcť investovať do záhradného nábytku svojich snov, prečo nezačať vytvorením jedného s párom balíkov sena? Čižmy ukladajte ako tehly Lego a prikryte ich mäkkými plachtami a vankúšmi. Ak chcete zabrániť tomu, aby váš salónik pri prvom sprchovaní nasával vodu, zvážte jeho ochranu pred dažďom tak, že ho nainštalujete napríklad do stodoly alebo pod záhradný prístrešok.

Krajina pohovka, ktorá vás pozýva k odpočinku

Stôl v kupce sena

Chcete sa zabaviť, ale chýba vám nábytok, aby ste mohli prijať toľko ľudí, koľko by ste chceli? Balíky sena použite na vytvorenie bufetu alebo veľkého stola na stôl! Niekoľko drevených dosiek, pekných kobercov, pár kytíc divých kvetov v pohári a tu je dekorácia plná šarmu!

Veľký stôl alebo country bufet?

Krajina lavičky bez (takmer) minúť nič

Teraz, keď máte stôl, chýba vám niekoľko stoličiek na sedenie vašich hostí? Niekoľko dodatočných balíkov sena pokrytých peknými tkaninami sa zmení na lavičky v kratšom čase, ako je potrebné povedať. Ak je tkanina dostatočne hrubá, aby sa neprepichla slamou, sú tieto provizórne sedadlá dokonca veľmi pohodlné. Milujeme to!

Tieto lavičky vás nútia, však?

Slamené lavičky na slávnosti alebo predstavenia

Poznáte veľký trend outdoorových svadieb? Lavičky v kupce sena samozrejme! Tieto slamené lavice sú také jednoduché, ako sú rafinované, rovnako elegantné ako fotogénne a sú ideálne na usporiadanie obradu na otvorenom poli, ale aj na koncerty, divadelné predstavenia alebo večer poézie v mesačnom svite ...

Čo keby sme usporiadali vonkajšiu šou?

Bukolické prostredie vďaka slame

Či už na recepciu v prírode, alebo jednoducho na vytvorenie originálnej výzdoby pri vchode do záhrady alebo do domu, balíky slamy sa dajú použiť aj ako podpora pri prezentácii rastlín alebo doplnkov. Stará kanva, ozdobné tekvice, bridlice alebo dokonca staré nástroje, nechajte svoju fantáziu rozbehnúť!

Nadčasová dekorácia jesene