Komentáre

Výukový program: výroba ľahkého čela postele s fotografiami

Výukový program: výroba ľahkého čela postele s fotografiami

Každý rok po Vianociach je to rovnaký rituál: ozdoby si nájdu svoje miesto v skrini na niekoľko mesiacov. Čo keby som vám povedal, že existujú niektoré, ktoré by ste mohli používať celý rok? Neukladajte svoje svetelné girlandy tak rýchlo, mám príručku pre vás! Dnes urobíme svetlý čelo postele s fotografiami.

Materiál

- ľahký veniec; - lano; - nástenné závesy; - Mini drevené špáradlá; - Nožnice.

Rozpočet: 20 eur Trvanie: 40 minút

Fázy

1. Začnite odrezaním reťazcov na správne rozmery. Počkajte, kým budú pevné.

2. Pripravte si nástenné háčiky. Rozhodol som sa pre priehľadné a premiestniteľné háčiky, ktoré sa vyhýbajú vŕtaniu do steny. V obchodoch pre domácich majstrov je to asi desať eur.

3. Umiestnite svorky na stenu a povlečte na ne laná.

4. Potom umiestnite ľahký (é) reťaz (y). Ak ho nemáte, nájdete ho na internete za pár eur. Rozhodol som sa pre girlandu s malými guľkami v štýle vonkajších veniec.

5. Miniatúrne špendlíky zaveste na laná. Najprv som si myslel, že tam zastavím pre svoju čelo, ale nakoniec som chcel pridať posledný dotyk!

Nakoniec

A tu je posledný dotyk, malý falošný brečtan pre krajinu, ktorá vonia dobre v lete! Ditto, ak nemáte falošný brečtan, nájdete ho vo svojich domácich prevádzkach alebo na internete za desať eur, zaručený efekt!Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie vašich čelných čiel cez našu stránku na Facebooku a nájdite ďalšie nápady na našej Pintereste!