Užitočný

Aké farby pre útulnú spálňu?

Aké farby pre útulnú spálňu?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.Chcete vylepšiť zimný kokon? Farby majú svoju kartu na hranie! Prírodné, pastelové, biele, znehybnené alebo trvalé tóny: inventarizujeme farby, ktoré si osvojíme tak, aby sme mohli hrať svišťa a natrvalo sa vrátiť do režimu dlhodobého spánku. A využívame túto príležitosť na stretnutie s vami ... na jar!

Biele na rozsvietenie

Na rozdiel od všetkých prijatých nápadov, biela ide veľmi dobre s útulnou izbou… za predpokladu, že sa vyhnete efektu celkového vzhľadu. Biela je zakomponovaná do kobercov s dlhými vlasmi, umelých kožušinových poťahov na stoličky a na poťahu zo 100% bavlny SNOW TEXT, kde ju možno ľahko kombinovať s čiernymi hrachovými vzormi, čím vylepšíte výzdobu dotykom fantasy.

Prírodné tóny na zahriatie

Aby boli biele brilantné, prirodzené tóny, ako sú béžová, ecru, hnedá, taupe alebo ľan, sa nijako nelíšia. Škandinávsky drevený rám postele, staré dubové parkety, jutový koberec alebo odkryté trámy sú dostatočné na vyváženie zjavnej studenej bielej farby.

Práškové odtiene zjemňujú

Prášok ružovej, mandľovej zelenej, bledomodrej, žlto-žltej farby: pastelové odtiene sú ideálne na osvetľovanie miestnosti kokónom a útulným duchom. Máme radi pastelovo ružovú pokrývku perkusia perkale PERCALINE. Pre bezchybnú kombináciu ju kombinujte so sivou a ecru farbou rozsahu. Čo vás definitívne zladí so zimnou sezónou.

Sivá na zabalenie

Po bielej, šedej je ďalšou referenčnou farbou kokonového štýlu. Neutrálna a nadčasová, šedá má tú výhodu, že obklopuje spálňu v každej jemnosti. V kombinácii s bielou vytvára veľmi upokojujúci klasický štýl. Vdaná za pastely obklopuje spálňu jemnosťou. Šedá tiež dobre dopadá so silnými farbami ako je olivovo zelená, horčičná žltá alebo ľanová modrá.

Silné farby na rozjasnenie

Aby sme urobili pekný rozruch v sivom nebi, privádzame farbu do miestnosti. Niekoľko žltých oblastí na stene alebo na posteľnej bielizni rady LINKO stačí na zabudnutie na zimný mráz. Aby sme sa vyhli chromatickej eskalácii, spájame podporované farby s obmedzenými tónmi, ako sú sivé, biele a prírodné tóny. Všetko, čo potrebujete, je dobrá knižnica na zimné teplo pod peřinou.

Náš výber z nakupovania

 Komentáre:

 1. Nijora

  sorry, the question is cleared

 2. Zulumi

  Myslím, že sa mýlite. Som si istý. Môžem brániť svoju pozíciu. Pošlite mi e -mail na pm.

 3. Nilar

  Nemáš pravdu. Som si istý. Môžem brániť pozíciu. Napíš mi v PM, budeme diskutovať.

 4. Fraco

  Blahoželám vám, navštívila vás jednoducho skvelá myšlienka

 5. Ridgeiey

  ano si talent :)

 6. Bertin

  This message is incomparable,))), I like :)Napíšte správu