+
Tipy

Umenie podväzku vonku

Umenie podväzku vonku

Špecialisti sú jednomyseľní: malé zdriemnutie v skorých popoludňajších hodinách je skutočným sústredením výhod pre telo. Na dovolenke sa znova spojíte s touto praxou pohody tým, že pred začiatkom školského roka nainštalujete kútik venovaný odpočinku na vašej záhrade alebo na balkóne, aby ste naplnili pocity!

Výhody podriemenia v záhrade

V skorých popoludňajších hodinách potrebuje mozog na nabitie krátku prestávku. Áno, áno, nejde o mýtus, ale o vedeckú realitu! Trávenie alebo nie, šiesta hodina dňa (sexta hora v latinčine, ktorá dala slovo siesta) by sa mala venovať mini-odpočinku na reguláciu našej hypertenzie, posilnenie našej imunity, podporu našej pamäti a tvorivosti, zníženie nášho stresu a zvýšiť našu odolnosť proti bolesti. V lete, keď vás horúčava pozýva spomaliť, je ten pravý čas naučiť sa tento predok rituál. A vonku je to ešte lepšie! Dobre inštalované v tieni, zameriavame sa na šušťanie vetra v listoch, pieseň vtákov, šumenie tečúcej vody ... Ešte lepšie ako relaxačné CD! 15 až 20 minút ospalosti stačí na prebudenie pokoja s dojmom opätovného spojenia s vašimi hlbokými pocitmi. Šťastie v skratke!

Teepee alebo záhradný stan pre boha zdriemnuť.

Ako zariadiť kútik zdriemnutia?

Ale spanie vonku nie je možné improvizovať! Ak chcete dať šance na bok a spať iba nos vo vetre, je nevyhnutná malá príprava. Najprv musíte zhodnotiť svoje návyky na spánok. Môžete spať v poloľahajúcej polohe v kresle alebo potrebujete byť v úplne vodorovnej polohe? Potrebujeme temnotu alebo môžeme spať v tieni? Potrebujeme sa trochu cítiť? Potom sme si na záhrade, na terase alebo na balkóne zriadili oddychový priestor prispôsobený ich potrebám, aby sme sa ubezpečili, že sú dobre chránení pred slnkom, aby nedošlo k prebudeniu červenej ako homára! Milovníci horizontality sa rozhodnú pre záhradné postele, tí, ktorí musia byť držaní v kolíske, investujú do krásnej hojdacej siete a milovníci temnoty zriadili stan alebo teepee, aby sa uchýlili do spánku ...

Spoločenská stolička, pieseň cikád ... Veselé zdriemnutie!

Správny nábytok a doplnky na podväzok vonku

Lehátka, ležadlá a ležadlá sú nevyhnutné na ležanie na záhrade, spanie, čítanie, bublanie alebo meditáciu. V teakovej, hliníkovej alebo pletenej živici vás núti pustiť sa pri pohľade na mraky. Objavte náš výber ležadiel a ležadiel pre záhradu alebo balkón. Ak je dostatok miesta, záhradnou posteľou je záhradný nábytok Rolls Royce určený na vonkajšie osvetlenie. Ak ste nadšenec pre regeneráciu a kutilstvo, jednoduché biele palety, pohodlné matrace a mäkké vankúše sa postarajú o trik, ale nezabudnite nainštalovať velum a vytvorte efekt postele s nebesami! Na záhrade, v kempe, na balkóne alebo dokonca v obývacej izbe, hojdacia sieť okamžite vyvoláva dojem, že je na dovolenke! Tento kočovný doplnok, ktorý je prístupný, si môžete vziať kamkoľvek, aby ste si zdriemli vo voľnej prírode, s pocitom, že je držaný ako dieťa. Objavte náš výber hojdacích sietí pre čisté chvíle odpočinku.

Hojdacie siete, ktoré vás nechajú uniesť zvukom vody ... Záhradné kolísky a visiace stoličky majú tú výhodu, že zaberajú menej miesta a ľahko sa inštalujú na balkón.

To vám povie auto vybavené zdriemnutím?