Ostatné

LISAA: Škola architektúry a dizajnu interiéru

LISAA: Škola architektúry a dizajnu interiéru

Vysoký inštitút aplikovaného umenia vykonáva kvalitné vzdelávanie uznávané v profesionálnom svete. Na základe ôsmich kampusov vo Francúzsku poskytuje škola rôzne školenia, ako napríklad grafický dizajn a dizajn, móda, animácie a videohry alebo architektúra a dizajn interiéru. Areál sa nachádza v 14. obvode Paríža.

DNA LISAA reprezentujú jej študenti, ktorí trénujú a rastú podľa rytmu školy: stáže, odborné misie, hodiny angličtiny, manažérske kurzy, atď. Celý vzdelávací program má za cieľ vyškoliť elitu v oblasti vzdelávania. architektúra a dizajn. Každá osobnosť môže prekvitať a stať sa nezávislou vďaka dobročinnej prítomnosti učiteľov. Triedy sú teda relatívne malé: každý rok sa stretne 25 až 35 študentov vybraných v spise a pohovore až do získania magisterského titulu.

Škola, ktorá sa pripravuje na vstup na trh práce

Vďaka tejto prispôsobenej podpore sa študenti LISAA v priebehu rokov vyznamenali, získali ceny, súťaže a výzvy na predkladanie projektov. atď. Medzi partnermi školy: skupina Carrefour, značka Arthus-Bertrand, nábytok Made.com, festival We Love Green, výrobca okuliarov Sensee, Théâtre du Rond-Point a mnoho ďalších. Táto sieť, podporovaná bývalými študentmi, ktorí sa stali uznávanými profesionálmi, prispieva k brilantnosti školy.

Po získaní magisterského titulu sú študenti sledovaní a podporovaní pri prijímaní do zamestnania, pričom životopis je už dokončený. Škola skutočne poskytuje dvojité školenie v oblasti architektúry a dizajnu interiéru so špecializáciou na 5. ročník.

Ako sa hovorí: „Dobré nástroje robia dobrých študentov“, preto spoločnosť LISAA sprístupňuje v „FabLab“ najúčinnejšie nástroje a uľahčuje nákup vybavenia združením „La Réserve des Arts“ “ktorý recykluje materiály. kontakt: LISAA Interiérová architektúra a dizajn, 8 štvorcových Henri Delormel, 75014 Paríž Telefón: 01 45 43 02 02 Webová stránka: www.lisaa.com