Komentáre

4 tipy, ako prísť o kľúče

4 tipy, ako prísť o kľúče

My všetci (trochu) zabúdame na určité veci. Najmä miesto, kam si dáte kľúče! Kto nezažil tento ranný stres, keď už pri odchode, už neskoro do práce, škôlky alebo na nákupy už nemôžete mať ruky na kľúčoch? Tu je 5 tipov, ako nikdy nezabudnúť na svoje kľúče alebo ich stratiť!

1. Prijmite večerný rituál

Prvým dobrým nápadom je určiť miesto, kam budete systematicky vkladať kľúče, keď sa večer vrátite domov. Po niekoľkých dňoch úsilia to urobíte automaticky. Príjemná prívesok na kľúče, tanier na konzole alebo dokonca na dverách, je na vás, aby ste našli najlogickejšie a najzreteľnejšie miesto, kde si môžete uložiť kľúče. A budete vždy vedieť, kde ich nájdete doma!

Táto tabuľka kľúčov a mailov je veľmi pekný spôsob, ako ráno zastaviť hľadanie kľúčov!

2. Zapískajte kľúčenku

Niektoré retiazky na kľúče reagujú na píšťalku pomocou malého alarmu. Zvyčajne majú krátky dosah: 5 až 10 metrov. Dávajte však pozor, aby ste si nekúpili za príliš nízku cenu. Niektoré výrobky zlej kvality znejú ako áno alebo nie!

3. Geek spôsob, ako už nestratíte kľúče

S Bluetooth samozrejme! V súčasnosti sú takmer všetky objekty spojené: reťaze kľúčov nie sú výnimkou z pravidla. Po koordinácii s aplikáciou nainštalovanou na vašom smartfóne alebo tablete bude vďaka geolokácii vždy na dosah ruky!

4. Tip „len pre prípad“

Nakoniec nezabudnite nechať duplikát kľúčov u niekoho, komu dôverujete a ktorý žije vo vašom okolí. Samozrejme praktickejšie ako priniesť zámočníka! Túto službu ponúkajú aj služby vrátnika, ale rozpočet zrejme nie je rovnaký (veľmi pochybujeme, že budú spokojní s malým darčekom pre prázdniny).