Komentáre

Obývacia izba: leto využívame na domáce predstavenie

Obývacia izba: leto využívame na domáce predstavenie

Leto je ideálnym obdobím na realizáciu dobrých rozhodnutí, o ktorých sa rozhodlo počas roka. Zmysel pre organizáciu vyžaduje, dokonca ste napísali letný zoznam úloh. A čo je v prvej línii? „Zmeňte dekoráciu obývacej izby“! Naše rady a tipy inšpirované programom Home Staging vám pomôžu s realizáciou vášho projektu.

Domáce predstavenie: vyčistite si obývaciu izbu!

Predtým, ako sa pustíte do novej dekorácie svojej obývačky, budete musieť splniť trochu nevďačnú úlohu: skladovanie! Domáca inscenácia skutočne odporúča zničiť miestnosti v dome, čím sa eliminujú všetky zbytočné predmety nahromadené v priebehu rokov. Špinavé cetky, lietajúce listy alebo časopisy staré niekoľko mesiacov: dobre sa pozrite, vaša obývacia izba zaujala vzhľad jaskyne Ali Baba! Vyzbrojte sa veľkou taškou a urobte si miesto! Tento hon na poklady určite nie je najzábavnejší zo všetkých, ale hra stojí za sviečku. Menej vizuálne preťaženie je tiež vyrovnanejšie v triezve a rafinované miesto.

Uvidíme len to, čo treba vidieť. Zvyšok ... bude uprataný!

Domáce predstavenie: základné príslušenstvo

pre ozdobte svoju obývaciu izbu Home Staging za nižšie náklady odporúča domáce kroky, ktoré sú jednoduché a ľahko implementovateľné. Zabudnite na rozsiahlu prácu, príliš drahá a múdra! Na vytvorenie novej atmosféry vo vašej obývacej izbe postačí pár uvážlivo vybraných doplnkov. Koberec, pár svetiel a záclon bude harmonicky viesť dialóg, pokiaľ sa im budete venovať. Pokiaľ ide o štýl, môžete si vybrať! Moderný, retro, triezvy alebo odvážny: všetky predpojatosti sú povolené. Pokiaľ ide o dekoráciu, Home Staging svieti svojou otvorenosťou!

Výzdoba je skrytá v príslušenstve. Vankúše, svetlá, prikrývky ... Postarajte sa o detaily!

Domáca inscenácia dodáva vašim stenám farby!

Natieranie stien vašej obývačky nie je tak náročná úloha, ako sa zdá! Na webe je k dispozícii veľa príručiek: jasné a stručné, mali by vám umožniť uskutočniť váš projekt. Domáca inscenácia odporúča používať striedmu farbu, ktorá bude slúžiť ako pozadie pre celú miestnosť. Ak chcete dodať nádych dynamiky, vyberte si v obývacej izbe stenu, ktorú budete maľovať výraznejším tónom. Ďalším možným variantom je použitie pruhu tapiet, ktorý prináša úľavu pre časť steny, a tak štruktúruje vizuálny príbeh. Pochopíte, Home Staging obratne hrá kartu s kontrastmi!

Čím neutrálnejšie a jasnejšie farby, tým menšie riziko riskujete!

Domáce predstavenie nezabúda na nábytok do obývacej izby

Nikdy to nemôžeme dostatočne zopakovať: celá podstata domácej inscenácie spočíva v tom, že sublimuje váš interiér bez toho, aby došlo k nadmerným nákladom. Zmena nábytku v obývacej izbe preto nie je možná! Domáce predstavenie radšej im odporúča ponúknuť druhý život v súlade s vašim novým dekorom. Trik: použitie techník Do It Yourself, transformácia starého nábytku na moderné kusy so súčasným dizajnom! Po prebrúsení, prelakovaní a lakovaní bude váš upravený nábytok dokonale zapadať do nový dekor v obývacej izbe , Kto povedal, že Home Staging nezvládol umenie opätovného zamestnania?

Tipy pre domáce predstavenie: natieranie starej príborníka, premena stoličky na ozdobné príslušenstvo ...

Tieto malé opravy, ktoré robia rozdiel!

Domáce predstavovanie bolo spočiatku metódou oceňovania nehnuteľností, ktorá bola obzvlášť účinná pri vzbudzovaní tlaku na potenciálneho kupujúceho. Ako vidíte, princípy Home Staging nie sú kompatibilné s malými nedokonalosťami, ktoré by mohli ovplyvniť estetiku vašej obývačky. Pozerali ste už niekoľko mesiacov na malú dieru uprostred hlavnej steny? Na odstránenie tejto nevzhľadnej značky bude stačiť malý náter! Je vaša podlaha bolestivo ukazujúca stopy plynúceho času? Vrstvená vinylová krytina vytvorí ilúziu parkiet za veľmi rozumnú cenu.Vylepšite svoj interiér pri šetrení vašej kabelky je to prísľub, ktorý dodržiava Home Staging!

Hunt na nedostatky: obývacia izba by mala byť ako nová!