Informácie

Ako zariadiť vonkajšiu kuchyňu?

Ako zariadiť vonkajšiu kuchyňu?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vonkajšia kuchyňa vám v lete bráni v pohybe tam a späť a umožňuje vám viac si pochutnať na záhrade. Pevné, kočovné alebo modulárne; vyrobené z dreva, kameňa alebo kovu; kompaktný alebo prispôsobiteľný ... nie je nedostatok modelov. Prehľad možností, ktoré ponúka vonkajšia kuchyňa a odborné rady, ako ju čo najlepšie usporiadať.

Aký štýl vonkajšej kuchyne si vybrať?

Na trhu je veľké množstvo modelov kuchýň všetkých veľkostí a za všetky ceny. Skôr ako začnete s nákupom, budete si musieť dôkladne premyslieť svoje potreby. Či už je pevná (kameň, betón alebo tehla), a preto je k dispozícii po celý rok, alebo mobilná (v kovovom alebo drevenom), aby bola k dispozícii iba v lete, vonkajšia kuchyňa musí byť predovšetkým funkčné. Aby ste ich mohli prispôsobiť svojim želaniam, je veľa modelov modulárne. Niektoré vonkajšie kuchyne sú vybavené kolieskami, iné sú rozšíriteľné, niektoré kompaktné a minimalistické, alebo sa dajú úplne vyrobiť na mieru. Stručne povedané, so širokým výberom značiek nájdete formát podľa vašich predstáv. A nezabudnite si položiť správne otázky pred nákupom vašej vonkajšej kuchyne: kde ju nainštalujete? Koľko metrov štvorcových chcete prideliť? Ako môžete zabrániť tomu, aby pachy rušili vaše okolie?

Nadčasová, táto kamenná kuchyňa nás okamžite chutí!

Aký druh varenia pre vonkajšie varenie?

Gril ako gril, plancha alebo rúra (chlieb a pizza), môžete kombinovať jeden, dva alebo tri druhy varenia vo vašej vonkajšej kuchyni. Upozorňujeme, že plynové spotrebiče sú stále praktickejšie a jednoduchšie na pripojenie ako elektrické modely. * Gril: nevyhnutný pre milovníkov grilovania. Aj keď by drevená rúra mohla byť veľmi ilúzia! * Drevená rúra: teraz prístupná, drevená rúra vám umožňuje variť pizzu, pečivo, gratiny a dusené mäso ... * La plancha: ideálne pre rýchle občerstvenie a jednoduché kuchyne. Ľahšie sa čistí a umožňuje zdravé varenie.

Skôr plancha alebo grilovanie? Je to len na vás!

Náležitosti vonkajšej kuchyne

Vonkajšia kuchyňa, rovnako ako vnútorná kuchyňa, vyžaduje pre maximálnu autonómiu niektoré dôležité doplnky. Vyberte si svoju vonkajšiu kuchyňu integráciou 4 kritérií. * Priestor na varenie (grily, plancha alebo rúra). * Umývadlo pre ľahké oplachovanie a umývanie. * Pracovná plocha na rezanie korenín, varenie a prípravu tanierov. * Úložný priestor na uskladnenie riadu, korenín a kuchynského náčinia, chránený pred poveternostnými vplyvmi bez toho, aby ste sa museli vo vnútri pohybovať tam a späť.

Pracovný plán, gril, umývadlo a úložisko: účet je dobrý.

Kam inštalovať vonkajšiu kuchyňu?

Takmer vždy nájdete malý kúsok vonku, aby ste si pohodlne postavili kuchyňu vonku. Všimnite si, že budete potrebovať aspoň plochu 10 m2, aby bola praktická a bezpečná. Potom je na vás, aby ste určili jeho umiestnenie: na záhrade, na terase alebo v prístavbe. Ako rozšírenie vašej vnútornej kuchyne, čo by kameňom dohodil od bazéna alebo veľmi blízko jedálenského stola. Proti stene, zarovnané alebo v tvare L na ohraničenie oblasti ... Všetko záleží na vašom priestore, ale myšlienka je vytvoriť druhú obývaciu izbu v záhrade, priateľskú a funkčnú.

Modulárna vonkajšia kuchyňa sa dokáže prispôsobiť vášmu priestoru.

Technické otázky týkajúce sa vybavenia vonkajšej kuchyne

Najskôr skontrolujte, či je potrebné získať stavebné povolenie, najmä pre stále kuchyne, ale často stačí jednoduché vyhlásenie o práci. Ak sa chcete dozvedieť viac, priblížte sa k svojej radnici. Tiež sa uistite, že máte všetko, čo potrebujete z hľadiska dodávky vody a elektriny. Vonkajšie kuchyne však často potrebujú iba prívod studenej vody. V tomto prípade bude jednoduché pripojenie k záhradnej hadici viac ako dosť. V závislosti od modelu kuchyne, ktorý si vyberiete, sa uistite, že existuje systém na likvidáciu odpadovej vody s odtokovou panvou alebo potrubím nasmerovaným do kanalizácie. Niekoľko rád: nezabudnite nainštalovať systém osvetlenia, aby ste mohli večeru variť pod hviezdami bez problémov.

Pokiaľ je leto dlhé, vyťažte maximum z vašej vonkajšej kuchyne!Komentáre:

 1. Wilber

  nudím sa

 2. Torn

  Dôverne povedané, môj názor je potom zrejmý. Odporúčam vám hľadať na google.com

 3. Tujas

  Will manage somehow.

 4. Naalyehe Ya Sidahi

  Odporúčam vám navštíviť známu stránku, na ktorej je veľa informácií o tejto otázke.Napíšte správu