Tipy

Roche Bobois: nábytok s jedinečnou osobnosťou

Roche Bobois: nábytok s jedinečnou osobnosťou

Značka Roche Bobois, skutočný rodinný príbeh, je dnes ozdobným názvom. A neuveriteľný úspech značky trval viac ako 50 rokov. Pohľad späť na históriu značky Roche Bobois, ktorá pracuje s ohľadom na materiály a životné prostredie.

Narodenie Roche Boboisa

Roche Bobois je predovšetkým rodinný príbeh, pretože značka sa zrodila zo stretnutia dvoch rodín, ktoré zdieľajú lásku k nábytku. V roku 1950 Les Roche potom ponúkol moderný francúzsky nábytok a Čouchanci ich predali v butiku „Au beau bois“. Od roku 1960 sa tieto dve rodiny stretli na kodanskom veľtrhu s myšlienkou predstaviť škandinávsky nábytok do Francúzska. Pri tejto príležitosti navrhli spoločný katalóg a vytvorili svoju národnú franšízu pod menom Roche Bobois. Dnes má značka viac ako 240 obchodov v 40 krajinách.

V popredí dizajnu

Od prvých rokov výroby bola značka priekopníkom v trendoch. Sedemdesiate roky boli poznačené dôležitou zbierkou sedacích súprav, nábytku, ktorý sa vďaka vzhľadu televízie stal nevyhnutnosťou. Potom značka znovu interpretuje tradičný nábytok v 80-tych rokoch predtým, ako ustúpi etnickému trendu v 90-tych rokoch.

Pozícia vydavateľa

Roche Bobois však nie je spokojný s distribúciou nábytku, pretože značka je vďaka partnerstvu s dizajnérmi a architektmi umiestnená ako skutočný vydavateľ. Poslaním spoločnosti Roche Bobois je vyrábať nábytok s inovatívnym dizajnom a zostať funkčným, je to dizajn, ktorý žije. A aby bola značka vždy v popredí tohto trendu, ponúka každých šesť mesiacov novú exkluzívnu kolekciu, ktorá je výsledkom privilegovanej spolupráce medzi značkou, dizajnérmi a výrobcami.

Výber personalizácie

A Roche Bobois sa nezastaví pri nábytku ponúkanom v obchode, pretože každý prvok je prispôsobiteľný. Môžete si vybrať materiály, farby, ale aj rozmery na zostavenie nábytku, ktorý bude zodpovedať vašim želaniam a vášmu životnému tempu. Fotografie pre inšpiráciu alebo snívanie ... Objavte „Dekoratívne fotografie“